Vesti COVID ambulanta od subote radi do 22 časa Od strane Ozon 28.07.2022. Od strane Ozon 28.07.2022. 0 komentari 1,2K Od subote, 30. jula COVID ambulanta pri Opštoj bolnici Sremska Mitrovica radiće svaki dan od07:00 do 22:00 časa. Podeli 0 FacebookTwitterPinterestEmail Ozon prethodna objava SANIRAJU SE POSLEDICE OD BOMBARDOVANJA sledeća objava Otkrivena dva nova simptoma produženog kovida Možda Vam se svidi i Sremska Mitrovica među najtoplijim gradovima u Srbiji: Iz... 21.06.2026. ENIS BEŠLAGIĆ PONOVO ODUŠEVIO MITROVČANE: Veče smeha, emocija... 21.06.2026. Medalja za Sremsku Mitrovicu na međunarodnom turniru u... 21.06.2026. MUP UPOZORAVA GRAĐANE: Širi se nova prevara preko... 21.06.2026. Dve medalje za PK „Srem“ na Petnica kupu:... 21.06.2026. PRED MITROVČANIMA VREO LETNJI DAN: Temperatura do 35... 21.06.2026. DANAS ZVANIČNO POČINJE LETO: Pred nama najduži dan... 21.06.2026. Obaveštenje za brodare: Uklonjene plovne oznake kod mostova... 20.06.2026. U TOKU DRŽAVNO PRVENSTVO SRBIJE U RUKOMETU NA... 20.06.2026. Centar Sremske Mitrovice čeka velika rekonstrukcija: Planirano uređenje... 20.06.2026.