Vesti Odlični strelci – O.Š Sveti Sava druga na takmičenju u Indjiji! Od strane Ozon 07.10.2020. Od strane Ozon 07.10.2020. 0 komentari 1,4K Danas je u Indjiji održano prvenstvo u streljaštvu. Strelci O.Š “Sveti Sava” osvojili su drugo mesto u konkurenciji takmičara iz celog Srema. Za ekipu OŠ “Sveti Sava” nastupili su Mihailo Sušić, Marko Jelenković i Aleksa Marinković. Ekipa O.Š “Sveti Sava” na okružno takmičenje otišla je nakon osvojenog prvog mesta u opštinskoj ligi Sremske Mitrovice. Opštinsko takmičenje u streljaštvu održano je 22. Septembra u Sremskoj Mitrovici. Podeli 0 FacebookTwitterPinterestEmail Ozon prethodna objava Na sreću udario u PARKIRAN automobil! FOTO – VIDEO sledeća objava Zbog velikog interesovanja produžena prijava za program „Moja prva plata“ Možda Vam se svidi i Predložene izmene Zakona o PIO: Šta se menja... 25.06.2026. ART FRONT 2026: Zoster, Vojko V, Coby, Rambo... 25.06.2026. VEČERAS OTVARANJE IZLOŽBE U GALERIJI „LAZAR VOZAREVIĆ“: „Etide... 25.06.2026. GDE SU DANAS RADOVI U SREMU: Izmenjen režim... 25.06.2026. Računi za grejanje stižu i elektronski: Toplifikacija uvela... 25.06.2026. Veliki Radinci u petak četiri sata bez struje 25.06.2026. Vreli dani do ponedeljka, temperatura i do 38... 25.06.2026. EL CLÁSICO U VELIKIM RADINCIMA: Stiže nogotenis turnir... 24.06.2026. KOMBI ULETEO U RADOVE NA MOSTU KOD BEŠKE 24.06.2026. Zabrana saobraćaja u delu Starih Ledinaca zbog radova 24.06.2026.