Sremska Mitrovica – Grаdsko prvenstvo u аtletici u dvorаni, održano danas,  orgаnizovаlа je Grаdskа uprаvа zа kulturu, sport i omlаdinu u sаrаdnji sа Kаncelаrijom zа školski i rekreаtivni sport. Tehnički orgаnizаtor tаkmičenjа bio je AK „SREM“ u sаrаdnji sа Zborom аtletskih sudijа.

Nа tаkmičenju je učešće uzelo oko 150 tаkmičаrа iz :
1. OŠ „Slobodаn Bаjić Pаjа“, Sremskа Mitrovicа

2. OŠ „Jovаn Jovаnović Zmаj“, Sremskа Mitrovicа

3. OŠ „Jovаn Popović“, Sremskа Mitrovicа

4. OŠ „Trivа Vitаsović Lebаrnik“, Lаćаrаk

5. OŠ „Boško Pаkovljević Pinki“, Sremskа Mitrovicа

6. OŠ “Sveti Sаvа“, Sremskа Mitrovicа

7. OŠ „Dobrosаv Rаdosаvljević Nаrod“, Mаčvаnskа Mitrovicа

Discipline (odvojeno dečаci i devojčice):

-Skok u dаlj iz mestа 5-6 i 7-8 rаz.

-Skok u vis 5-6 i 7-8 rаz.

-Trčаnje nа 30m 5-6 i 7-8 rаz.

-Trčаnje nа 300m 5-6 rаz.

– Trčаnje nа 400m 7-8 rаz.

 

REZULTATI GRADSKOG DVORANSKOG PRVENSTVA U ATLETICI

30m, Devojčice V-VI razred

I grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Jakovljević Milica DRN 5,46
2 Roljić Jovana SBP 5,50
3 Petković Milena SBP 5,52
4 Mišura Nikoleta DRN 6,03
5 Žegrac Dijana SBP 6,06

II grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Maksimović Jovana SS 5,07
2 Šuman Nikolina BPP 5,15
3 Vukomanović Anja SS 5,40
4 Poznanović Željka JP 5,54
5 Ranković Snežana JP 5,60

III grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Živanović Vanja BPP 5,22
2 Velbl Ivana JP 5,66
3 Suvić Nina DRN 5,68
4 Savatović Danijela DRN 5,70
5 Stanimirović Sara SBP 5,72

IV grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Andrijašević Ana SBP 5,52
2 Panić Tijana JP 5,73
3 Jurca Slađana DRN 5,92
4 Stojinović Milica DRN 6,00
5 Stojinović Tamara DRN 6,02

V grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Drljača Maja JP 5,70
2 Milošević Nikolina JP 5,83
3 Ivančević Milica DRN 5,85
4 Mitrović Sanja DRN 5,86

 

FINALE

No Ime i prezime god skola rez
1 Maksimović Jovana SS 5,16
2 Živanović Vanja BPP 5,20
3 Jakovljević Milica DRN 5,64
4 Šuman Nikolina BPP 5,65
5 Vukomanović Anja SS 5,67
6 Roljić Jovana SBP 5,80

 

30m, Devojčice VII-VIII razred

FINALE

No Ime i prezime god skola rez
1 Damjanović Nastasija JJZ 4,97
2 Prokopović Marina SBP 5,17
3 Ivanković Jelena DRN 5,18
4 Šćurk Anamarija TVL 5,40
5 Jesretić Jelena DRN 5,47
6 Plavšić Ana JJZ 5,67

 

 

30m, Dečaci V-VI razred

I grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Vukotić Slavko SBP 5,13
2 Petrić Nikola DRN 5,23
3 Mauna Mirko JP 5,29
4 Despić Ognjen SBP 5,47
5 Balša Vladimir BPP 5,70

II grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Volarević Dimitrije SBP 4,97
2 Mitrović Nikola SS 5,47
3 Petrić Nemanja DRN 5,51
4 Starčević Dušan DRN 5,55
5 Gajić Mihajlo DRN 5,65

III grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Pešić Sergej SBP 510
2 Rončević Danijel SBP 512
3 Petrović Marko ? 529
4 Šuman Bogdan BPP 539
5 Jerosimović Milić DRN 597

IV grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Nježić Ognjen JP 5,26
2 Davonjić Bojan SBP 5,47
3 Gerguri Kristijan JP 5,48
4 Urumović Aleksandar DRN 5,51
5 Petković Marko SBP 5,84

V grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Radivojević Nemanja DRN 517
2 Stojanović Bojan SBP 522
3 Buzdum Nemanja SBP 561
4 Nedić Branislav BPP 565
5 Živković Petar JP 575

VI grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Adamović Marko SBP 5,35
2 Sladojević Mihajlo SBP 5,67
3 Vukovuć Miloš SBP 5,84
4 Simić Aleksandar SBP 5,86
5 Đukić Nikola SBP 5,88

 

FINALE

No Ime i prezime god skola rez
1 Volarević Dimitrije SBP 5,26
2 Vukotić Slavko SBP 5,27
3 Rončević Danijel SBP 5,30
4 Radivojević Nemanja DRN 5,32
5 Pešić Sergej SBP 5,40
6 Stojanović Bojan SBP 5,42

 

30m, Dečaci VII-VIII razred

I grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Pavlović Slaviša SBP 5,03
2 Petković Đorđe SBP 5,07
3 Galetić Dejan SBP 5,42
4 Sladojević Rajko SBP 5,45
5 Žegarac Miloš SBP 5,65

 

II grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Jerosimović Predrag DRN 4,88
2 Kosijer Srđan SS 4,90
3 Maksimović Mladen DRN 4,93
4 Đukić Nebojša DRN 5,05
5 Jevtić Ognjen DRN 5,08

III grupa

No Ime i prezime god skola rez
1 Nastić Aleksandar DRN 4,73
2 Ivanković Filip DRN 4,79
3 Mitrović Miloš JP 4,80
4 Konstantin Reljić DRN 4,91
5 Trišić Nikola DRN 5,02
6 Ivanković Danijel ? 5,09

 

FINALE

No Ime i prezime god skola rez
1 Nastić Aleksandar DRN 4,63
2 Jerosimović Predrag DRN 4,65
3 Kosijer Srđan SS 4,85
4 Ivanković Filip DRN 4,90
5 Konstantin Reljić DRN 4,92
6 Mitrović Miloš JP 4,96

 

 

Skok u dalj iz mesta, devojčice V-VI razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Suvić Nina DRN 192
2 Maksimović Jovana SS 192
3 Šuman Nikolina BPP 188
4 Savatović Danijela DRN 188
5 Panić Tijana JP 182
6 Poznanović Željka JP 180
7 Vukomanović Anja SS 178
8 Roljić Jovana SBP 178
9 Stanimirović Sara SBP 173
10 Andrijašević Ana SBP 171
11 Mišura Nikoleta DRN 168
12 Jakovljević Milica DRN 168
13 Velbl Ivana JP 168
14 Reljin Marija SBP 161
15 Bertok Katarina SS 160
16 Ranković Snežana JP 159
17 Stojinović Tamara DRN 158
18 Jurca Slađana DRN 158
19 Stojinović Milica DRN 157
20 Mitrović Sanja DRN 156
21 Milošević Nikolina JP 155
22 Petković Milena SBP 155
23 Žegarac Tijana SBP 135
24 Ivančević Milica DRN 132

 

Skok u dalj iz mesta, devojčice VII-VIII razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Šćurk Anamarija TVL 205
2 Ivanković Jelena DRN 200
3 Prokopović Marina SBP 192
4 Veselinović Sanja SS 189
5 Milaković Ivana TVL 187
6 Jesretić Jelena DRN 181

 

Skok u dalj iz mesta, dečaci V-VI razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Radivojević Nemanja DRN 213
2 Gerguri Kristijan JP 210
3 Rončević Danijel SBP 202
4 Vukotić Slavko SBP 197
5 Pešić Sergej SBP 195
6 Nježić Ognjen JP 195
7 Buzdum Nemanja SBP 181
8 Petrić Nemanja DRN 176
9 Sladojević Mihajlo SBP 176
10 Adamović Marko SBP 165
11 Mitrović Matija SS 158
12 Simić Aleksandar SBP 155
13 Jerosimović Milić DRN 149

 

Skok u dalj iz mesta, dečaci VII-VIII razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Stevanović Predrag JJZ 257
2 Trišić Nemanja DRN 235
3 Ivanković Danijel DRN 228
4 Jerosimović Predrag DRN 225
5 Maksimović Mladen DRN 218
6 Reljić Konstantin DRN 215
7 Nastić Aleksandar DRN 215
8 Mitrović Miloš JP 210
9 Pejičić Branko DRN 210
10 Ivanković Filip DRN 209
11 Kosijer Srđan SS 204

 

 

Skok u vis, devojčice V-VI razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Maksimović Jovana SS 115
2 Drljača Maja JP 110
3 Milica Jakovljević DRN 105
4-6 Željka Poznanović JP 105
4-6 Snežana Ranković JP 105
4-6 Vukomanović Anja SS 105
7-12 Danijela Savatić DRN 100
7-12 Stojinović Tamara DRN 100
7-12 Suvić Nina DRN 100
7-12 Jurca Slađana DRN 100
7-12 Pavlović Jovana SBP 100
7-12 Dajana Palković SBP 100
13-14 Mišura Nikoleta DRN 100
13-14 Stojinović Milica DRN 100

 

Skok u vis, devojčice V-VI razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Prokopović Marina SBP 125
2 Jesretić Jelena DRN 120
3 Ivanković Jelana DRN 115
4 Milaković Ivana TVL 115
5 Veselinović Sanja SS 110

 

 

 

 

 

Skok u vis, dečaci V-VI razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Antunović Dejan SS 120
2 Petrović Marko DRN 120
3 Jocković Ognjen DRN 115
4 Radivojević Nemanja DRN 115
5 Bakša Vladimir BPP 115
6 Mauna Mirko JP 115
7 Kabašaj Stefan DRN 110
8 Petrić Nikola DRN 110
9 Starčević Dušan DRN 110
10-11 Urumović Aleksandar DRN 105
10-11 Gajić Mihajlo DRN 105
12 Despić Ognjen SBP 105
13 Petrić Nemanja DRN 105
14 Borovac Stefan SS 105
15 Simić Aleksandar SBP 100
16 Jerosimović Milić DRN 100
17 Mitrović Matija SS 95

 

Skok u vis, dečaci VII-VIII razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Trišić Nemanja DRN 155
2 Pejičić Branko DRN 150
3 Mitrović Miloš JP 145
4 Ivanković Danijel DRN 130
5 Ivanković Filip DRN 130
6 Jerosimović Peđa DRN 130
7 Kosijer Srđan SS 130
8 Pavlović Nikola JJZ 125
9 Hidanović Branko JJZ 125
10 Vukić Predrag SBP 125
11 Vasiljević Nikola SBP 115
12 Trubić Aleksandar SBP 115
13 Đurđević Dejan SBP 110

 

 

300m,  devojčice  V-VI razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Maksimović Jovana SS 52,86
2 Živanović Vanja BPP 57,58
3 Suvić Nina DRN 57,60
4 Andrijašević Ana SBP 58,86
5 Šuman Nikolina BPP 58,92
6 Drljača Maja JP 59,35
7 Vukomanović Anja SS 1:00,06
8 Palkovic Dajana SBP 1:00,56
9 Velbl Ivana JP 1:00,90
10 Roljić Jovana SBP 1:00,98
11 Ranković Snežana JP 1:02,15
12 Pavlovic Jovana SBP 1:02,20
13 Savatic Danijela DRN 1:02,50
14 Bertok Katarina SS 1:03,77
15 Petkovic Milena SBP 1:04,41
16 Reljin Marija SBP 1:07,56
17 Milosevic Nikolina JP 1:07,72
18 Jurca Sladjana DRN 1:08,63
19 Poznanović Željka JP 1:13,50

 

 

 

 

400m,  devojčice  VII-VIII razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Prokopović Marina SBP 1:15,82
2 Ivanković Jelena DRN 1:17,25
3 Jesretić Jelena DRN 1:17,93
4 Šajić Maja JP 1:21,00
5 Verselinović Sanja SS 1:21,49
6 Hajdu Tijana TVL 1:26,39

 

300m, dečaci V-VI razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Antunović Dejan SS 49,67
2 Radivojević Nemanja DRN 54,01
3 Volarević Dimitrije SBP 54,33
4 Starčević Dušan DRN 54,77
5 Nedić Branislav BPP 55,32
6 Stojanović Bojan SBP 55,62
7 Mauna Mirko JP 55,65
8 Petrić Nikola DRN 55,71
9 Nježić Ognjen JP 56,25
10 Šuman Bogdan BPP 56,32
11 Živković Petar JP 56,64
12 Despić Ognjen SBP 57,42
13 Vukotić Slavko SBP 57,41
14 Adamović Marko SBP 57,70
15 Davonjić Bojan SBP 57,48
16 Đukić Nikola SBP 58,12
17 Petrić Nikola DRN 58,18
18 Buzdum Nemanja SBP 58,36
19 Sladojević Mihajlo SBP 58,42
20 Vukotić Miloš SBP 5,13
21 Borovac Stefan SS 58,94
22 Petrić Nemanja DRN 59,30
23 Urumović Aleksandar DRN 59,33
24 Simić Aleksandar SBP 1:00,14
25 Rončević Danijel SBP 1:00,32
26 Mitrović Nikola SS 1:01,16
27 Petković Marko SBP 1:01,66
28 Gerguri Kristijan JP 1:02,18
29 Bakša Vladimir BPP 1:03,92
30 Jerosimović Milić DRN 1:05,13

 

400m, dečaci VII-VIII razred

No Ime i prezime god skola rez
1 Hidanović Branko JJZ 1:05,97
2 Trišić Nikola DRN 1:08,08
3 Kosijer Srđan SS 1:10,33
4 Nastić Aleksandar DRN 1:10,62
5 Petković Đorđe SBP 1:10,93
6 Ivanković Danijel DRN 1:12,58
7 Ivanković Filip DRN 1:13,83
8 Đurđević Dejan SBP 1:15,74
9 Vasiljević Nikola SBP 1:18,10
10 Trubić Aleksandar SBP 1:22,70
11 Maksimović Mladen DRN 1:26,29
12 Sladojević Rajko SBP 1:29,37

 

 

 

You may also like