U Sportsko-poslovnom centru „Pinki“ održano je Gradsko školsko prvenstvo u rukometu za učenike i učenice osnovnih i srednjih škola. Takmičenje je organizovao Sportski savez Grada Sremska Mitrovica, uz podršku Gradske uprave za kulturu, sport i mlade.
Tokom celodnevnog nadmetanja viđena je odlična igra, fer plej i velika energija mladih sportista koji su pokazali da rukomet u Mitrovici ima budućnost.
Plasmani:
OŠ „Boško Palkovljević Pinki“
PIONIRKE:
OŠ „Triva Vitasović Lebarnik“ – Laćarak
OŠ „Slobodan Bajić Paја“ – Sremska Mitrovica
OŠ „Dobrosav R. Narod“ – Noćaj
PIONIRI:
OŠ „Dobrosav R. Narod“ – Mala Mitrovica
OŠ „Triva V. Lebarnik“ – Laćarak
OŠ „Slobodan B. Paја“ – Sremska Mitrovica
OMLADINKE:
Mašinska škola „Draginja Nikšić“ – Sremska Mitrovica
Ekonomska škola „9. Maj“ – Sremska Mitrovica
Organizatori su istakli da je cilj prvenstva da se kod dece razvija sportski duh, timski rad i zdrave navike, ali i da se najuspešniji timovi plasiraju na okružno takmičenje, koje će biti održano tokom novembra.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.Ok