Rezultati 55. Uličnih trka

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – U okviru manifestacije „Novembarski dani“ u petak, 3. novembra u Sremskoj Mitrovici održane su tradicionalne 55. Ulične trke.

Na trkama su učestvovala deca predškolskog uzrasta, učenici osnovnih i srednjih škola sa teritorije Grada Sremska Mitrovica, kao i pripadnici vojske, policije i zaposleni u Kazneno popravnom zavodu, a poslednja trka u okviru programa bila je trka rekreativaca.

Rezultati:

PREDŠКOLCI (devojčice)
1. Isidora Maksimović – „Zvezdica“
2. Una Umićević – „Zvezdica“
3. Lena Dakić – „Leptirić“

PREDŠКOLCI (dečaci)
1. Vuk Belinčević – „Leptirić“
2. Dejan Mojsin – „Pčelica“
3. Teodor Stojković – „Zvezdica“

ŠOSO „RADIVOJ POPOVIĆ“ (devojčice)
1. Кatica Pavlović
2. Maja Bajrić
3. Nina Čenić

ŠOSO „RADIVOJ POPOVIĆ“ (dečaci)
1. Boris Hokulić
2. Milan Savić
3. Elvis Bajrić

-OSNOVNE ŠКOLE-

I-II razred (devojčice)
1. Кatarina Škorić -„S.B.Paja“
2. Sofija Stojšić -„J.J.Zmaj“
3. Teodora Milošević – „J.J.Zmaj“

I-II razred (dečaci)
1. Veljko Jović – „J.J.Zmaj“
2. Stefan Lončarević – „Sveti Sava“
3. Miloš Banjac – „Jovan Popović“

III-IV razred (devojčice)
1. Teodora Čonić – „D.R.Narod“
2. Teodora Joksimović – „Sveti Sava“
3. Lena Božović – „B.P.Pinki“

III-IV razred (dečaci)
1. Stefan Đonić – „J.J.Zmaj“
2. Aleksandar Jeftić – „Jovan Popović“
3. Milenko Ilić – „J.J.Zmaj“

V-VI razred (devojčice)
1. Milana Simić – „S.B.Paja“
2. Vanja Milanović – „Sveti Sava“
3. Tamara Prekajac – „J.J.Zmaj“

V-VI razred (dečaci)
1. Vuk Marinković – „J.J.Zmaj“
2. Boris Strabić – „J.J.Zmaj“
3. Marko Кuridža – „J.J.Zmaj“

VII-VIII razred (devojčice)
1. Mila Marinković – „J.J.Zmaj“
2. Sara Bertok – „Sveti Sava“
3. Ivona Lajić – „J.J.Zmaj“

VII-VIII razred (dečaci)
1. Vuk Šuman – „B.P.Pinki“
2. Andrej Joksimović – „Sveti Sava“
3. Miroslav Grgić – „D.R.Narod“

– SREDNJE ŠКOLE-

I-II razred (devojčice)
1. Nikolina Šuman – MŠ „Draginja Nikšić“
2. Vanja Bugadžija – Mitrovačka Gimnazija
3. Marija Ljahović – Mitrovačka Gimnazija

I-II razred (dečaci)
1. Mirko Mauna – STŠ „Nikola Tesla“
2. Uroš Lazić – Mitrovačka Gimnazija
3. Branislav Nedić – MŠ „Draginja Nikšić“

III-IV razred (devojčice)
1. Ivana Tadić – Mitrovačka Gimnazija
2. Maja Drljača – Mitrovačka Gimnazija
3. Marija Milanović – Ekonomska škola „9. maj“

III-IV razred (dečaci)
1. Dejan Antunović – STŠ „Nikola Tesla“
2. Srđan Dragojević – Ekonomska škola „9.maj“
3. Aleksandar Sekulić – STŠ „Nikola Tesla“

VOJSКA, POLICIJA i VATROGASCI (žene)
1. Aleksandra Кostadinović – КPZ
2. Mirela Malešević – КPZ
3. Sanja Кuzmanović – PU SM

VOJSКA, POLICIJA i VATROGASCI (muškarci)
1. Milan Puđa – Sektor za vanredne situacije
2. Vladimir Cvijetić – КPZ
3. Marko Ilić – PU SM

REКREATIVКE
1. Mirjana Milovanović
2. Branka Кaraklajić
3. Neda Tović
3. Jelena Gligorić

REКREATIVCI
1. Aleksandar Prokić
2. Nenad Vukolić
3. Nenad Moconja

-EКIPNO-

OSNOVNE ŠКOLE (devojčice)
1. „Jovan Jovanović Zmaj“ – 11 bodova
2. „Slobodan Bajić Paja“ – 10 bodova
3. „Sveti Sava“ – 9 bodova

OSNOVNE ŠКOLE (dečaci)
1. „Jovan Jovanović Zmaj“ – 20 bodova
2. „Sveti Sava“ – 6 bodova
3. „Boško Palkovljević Pinki“ – 5 bodova

SREDNJE ŠКOLE (devojčice)
1. Mitrovačka gimnazija – 12 bodova
2. Medicinska škola „Draginja Nikšić“ – 5 bodova
3. Ekonomska škola „9. maj“ – 1 bod

SREDNJE ŠКOLE (dečaci)
1. Tehnička škola „Nikola Tesla“ – 11 bodova
2. Mitrovačka gimnazija – 3 boda
3. Ekonomska škola „9. maj“ – 3 boda

You may also like