Sremska Mitrovica – U Poslovno sportskom centru „Pinki“ u organizaciji atletskog kluba „Srem“ i Gradske uprave za obrazovanje, kulturu i sport grada Sremska Mitrovica u toku jučerašnjeg dana održano je takmičenje u dečjoj atletici.

Na mitingu učestvovala su deca iz sredina u kojima je atletika zastupljena i u kojima se neguje rad sa mladima kroz program dečje atletike po programu evropske atletske asocijacije i to deca iz Novog Sada, Šapca, Badovinaca i Sremske Mitrovice. Ukupno je učestvovalo 110 dečaka i devojčica uzrasta I-IV razreda.

Takmičenja u dečjoj atletici su isključivo ekipnog karaktera i održavala su se na poligonima brzine i izdržljivosti, u bacanju vorteksa, medicinke i skoku u dalj iz mesta.

1

 

Foto: https://www.facebook.com/atletskiklub.srem?fref=ts

REZULTAT:

Mlađa grupa takmičara, godište 2006./2007.
Plasman i klub/
Poligon brzine/Bacanje vorteksa/Dalj iz mesta/ medicinka/Poli. izdržljivosti Ukupno bodova
1. AŠK – TEMPO Šabac
1:46,9/ 5 143,9m/ 5 12,4m/4 31,2m/4 1:10,2/4 22
2. SREM 1- S. Mitrovica
1:53,5/2 136,5m/4 12,0m/3 32,4m/5 1:12,0/3 17
3. VOJVODINA – Novi Sad
1:49,7/4 129,4m/3 12,6m/5 27,8m/2 1:16,8/2 16
4. UNIVERZAL – S. Mitrovica
1:51,5/3 123,3m/2 11,9m/2 26,6m/1 1:07,6/5 13
5. SREM 2 – S. Mitrovica
1:58,8/1 110,1m/1 11.2m/1 30,0m/3 1:20,3/1 7

1. AŠK – TEMPO Šabac
Savić Kristina
Knežević Milica
Stojković Tamara
Smiljanić Milica
Milovanović Sara
Spajić Nikolina
Paunović Andrej
Smiljanić Lazar
Ćirić Milivoj
Jevtić Ognjen
……..
2. SREM 1- S. Mitrovica
Komlenić Nađa
Balanac Nikolina
Gatalica Anastasija
Skakić Iva
Dumančić Aleksandra
Barjaktarević Mihajlo
Đaković Lazar
Krnjević Luka
Božić Jovan
Blagojević Ognjen

 

2

 

Foto: https://www.facebook.com/atletskiklub.srem?fref=ts

3. VOJVODINA – Novi Sad
Vučković Anđelija
Stopar Helena
Vukotić Jana
Ilić Nebojša
Stopar David
Jovanović Igor
Vučković Bogdan
Milović Marko
Bezkorvajnij Aleks
Filipov Dimitrije
……..
4. UNIVERZAL– S.Mitrovica
Radošević Anamarija
Stanković Dunja
Maštrapović Danica
Kuridža Marko
Maslać Dimitrije
Ostojić Matej
Tufegdžić Danilo
Jakovački Nemanja
……..
5. SREM 2 – S. Mitrovica
Simeunović Sara
Rajšić Anastasija
Miškov Andrea
Topić Tijana
Topić Mitar
Ivanov vlada
Dragojlović Uroš
Kuzminac Marko
Jovelić Nemanja
……..
Starija grupa takmičara, godište 2004./2005.
Plasman i klub
Poligon brzine/ Bacanje vorteksa/ Dalj iz mesta/ Medicinka/ Pol. izdržljivosti Ukupno bodova
1. SREM 1- S. Mitrovica
1:40,1/5 255,0m/6 15,2m/6 56,6m/5 1:22,0/6 28
2. VOJVODINA- Novi Sad
1:39,5/6 194,1m/2 15,0m/5 47,4m/4 1:25,7/5 22
3. AŠK-TEMPO- Šabac
1:43,9/4 218,5m/5 13,8m/2 57,2m/6 1:26,3/4 21
4. UNIVERZAL-S.Mitrovica
1:48,9/3 199,0m/4 14,0m/3 46,2m/3 1:31,1/3 16
5. SREM 2- S. Mitrovica
1:51,3/2 194,5m/3 14,4m/4 43,6m/2 1:34,7/2 13
6. SPRINT- Badovinci
1:55,8/1 136,6m/1 13,2m/1 32,2m/1 1:47,4/1 5

3

1. SREM 1 S. Mitrovica
Krnjević Lana
Popović Vanja
Marinković Mila
Miljković Mila
Simić Milana
Maksimović Miloš
Šuman Vuk
Marinković Vuk
Blagojević Uroš
Drljača Siniša
……..
2. VOJVODINA – Novi Sad
Stankov Kristina
Rusov Nađa
Gavrilović Dunja
Vučković Lenka
Bezkorvjanij Teodora
Beljanski Marko
Đuričković Mihajlo
Maleš Marko
Kugli Relja
Panić Teodor
……..
3. AŠK – TEMPO Šabac
Maksimović Dunja
Reljić Anastasija
Jeremić Mina
Đurđević Sanja
Knežević Jovana
Blagojević Strahinja
Antić Teodor
Antić Vukašin
Đukanović Luka
Alimpić Nikola
……..
4. UNIVERZAL- S. Mitrovica
Lazić Ivana
Popov Ana
Stanković Dunja
Mađarovski Stefan
Radaković Voja
Kuridža Marko
Škrbić Damjan
Alargić Andrija
……..
5. SREM 2 – S. Mitrovica
Kostadinović Danijela
Borić Ikonija
Vitasović Anja
Topić Milica
Majstorović Jelena
Topić Đorđe
Maričić Marko
Simić Radovan
Milošević Zoran
Čilić Strahinja
…….
6. SPRINT-Badovinci
Vinčić Klaudija
Janković Teodora
Karadžić Kalina
Čačić Tamara
Erdevički david
Jovanović David
Mitrović Nikola
Pavlović Stefan

Možda Vam se svidi i