Održano Gradsko prvenstvo u malom fudbalu za pionire

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Gradsko prvenstvo u malom fudbalu za pionire održano je juče u sportskoj sali Prehrambeno šumarske i hemijske škole u Sremskoj Mitrovici i PSC „Pinki“.

Takmičenje za učenike osnovnih škola organizovala je Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski Savez grada Sremska Mitrovica.

Na takmičenju je nastupilo 165 učenika i 17 ekipa i to: OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica, OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica, OŠ„Sveti Sava“, Divoš, OŠ „J.J.Zmaj“, Jarak, OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica, OŠ „D.R.Narod“, Noćaj, OŠ „D.R.Narod“, Ravnje, OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica, OŠ „J.Popović“,Sr.Mitrovica,OŠ„B.Radičević“,Kuzmin,OŠ „B.Radičević“, Bosut, OŠ „J.J.Zmaj“, Martinci, „Mitrovačka Gimnazija“ (7.razred), OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak, OŠ„Sveti Sava“,Sr.Mitrovica, OŠ „B.P.Pinki“, Grgurevci, OŠ„Sveti Sava“, Čalma.

dsc03180

REZULTATI UTAKMICA ODIGRANIH U „PŠH“ ŠKOLI
1. OŠ„Sveti Sava“, Čalma – „Mitrovačka Gimnazija“ (7.razred)
5:1
2. OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica
0:3
3. OŠ„Sv. Sava“,Sr.Mitrovica – OŠ „D.R.Narod“, Ravnje
4:1
4. OŠ„Sv. Sava“, Divoš – OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica
3:2
5. OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica – OŠ„Sv. Sava“, Čalma
6:2
6. OŠ„Sv. Sava“,Sr.Mitrovica – OŠ„Sv. Sava“, Divoš
10:0

POLUFINALE 1
7. OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica – OŠ„Sv. Sava“,Sr.Mitrovica
3:0

REZULTATI UTAKMICA ODIGRANIH U PSC „PINKI“
1. OŠ „J.J.Zmaj“, Jarak – OŠ „B.P.Pinki“, Grgurevci
1:6
2. OŠ „J.J.Zmaj“, Martinci – OŠ„B.Radičević“,Kuzmin
2:3
3. OŠ „D.R.Narod“, Noćaj – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
1:4
4. OŠ „J.Popović“,Sr.Mitrovica – OŠ „B.Radičević“, Bosut
0:1
5. OŠ „B.P.Pinki“, Grgurevci – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
0:3
6. OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica – OŠ „B.Radičević“, Bosut
3:1
7. OŠ„B.Radičević“,Kuzmin – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
0:2

POLUFINALE 2
8. OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
1:4

FINALE
9. OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
2:1

PLASMAN:
1. OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica
2. OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
3. OŠ„Sv. Sava“, Sr. Mitrovica
4. OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
5. OŠ„Sveti Sava“, Čalma
6. OŠ„B.Radičević“, Kuzmin
7. OŠ„Sv. Sava“, Divoš
8. OŠ „B.Radičević“, Bosut
9. OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica
10. OŠ „B.P.Pinki“, Grgurevci
11. OŠ „D.R.Narod“, Ravnje
12. OŠ „D.R.Narod“, Noćaj
13. „Mitrovačka Gimnazija“ (7.razred)
14. OŠ „J.J.Zmaj“, Martinci
15. OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica
16. OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica
17. OŠ „J.J.Zmaj“, Jarak

Za tri prvoplasirane ekipe obezbeđene su nagrade u vidu diploma.
Pobedička ekipa, OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica se plasirala u dalji rang takmičenja, na Okružno prvenstvo.

You may also like