STRELCI: LAĐEVAC 30, ŽIVKOVIĆ 41, MIHAJLOVIĆ 87 ZA LSK, GRKOVIĆ 45 ZA SLOGU.
LSK: ALEKSIĆ,STOJČIĆ,CVETANOVIĆ,LAĐEVAC,STRNIŠA,MIHAJLOVIĆ, ŽIVKOVIĆ,STANIVUKOVIĆ,S.RUDIĆ,VUKOTIĆ,TRUBIĆ.
IGRALI JOŠ: M.RUDIĆ,VULETIĆ,JOŠIĆ.

14352398_10154738849722150_2432055679145552765_o

U SREMSKOM DERBIJU VFL – JUG PRED 700 GLEDALACA VIĐENA JE PRAVA PRVENSTVENA UTAKMICA KOJA ZAVREĐUJE PAŽNjU VIŠEG RANGA. OD PRVOG MINUTA OBE EKIPE SU KRENULE SPUŠTENOG GARDA ŽELjNI POBEDE. DANAS PRED MNOGOBROJNOM PUBLIKOM TO JE BILA EKIPA DO SADA BR1 VFL – JUG „LSK“- a. U 30. MIN POSLE ODLIČNO IZVEDENOG KORNERA CVETANOVIĆA NEBESKIM SKOKOM KAPITENA LSK-a LAĐEVCA DOMAĆI TRESU MREŽU GOSTIJU. NADMOĆNOST ZELENIH JE REALIZOVANA NAKON ODLIČNE SOLO AKCIJE ISKUSNOG I DANAS SVEMOĆNOG ŽIVKOVIĆA- PIRKA.PRED SAM KRAJ POLUVREMENA POSLE DEKONCETRISANOSTI DOMAĆE EKIPE GRKOVIĆ SMANjUJE U 45.MIN NA 2-1. U NASTAVKU IGRE VELIKA DOMINACIJA DOMAĆIH UZ PROPUŠTENIH NEKOLIKO ŠANSI,M.RUDIĆA,CVETANOVIĆA ŽIVKOVIĆA POBEDU POGODKOM U 87. MIN ZA NAJAVNE ŠPICE DONOSI PREKALjENI MIHAJLOVIĆ.
OVOM POBEDOM ZELENI IZ LAĆARKA NAJAVLjUJU JOŠ BOLjE PARTIJE U NASTAVKU SEZONE.
SLEDEĆU UTAKMICU ZELENI IGRAJU 02,10, U LAĆARKU DERBI JESENjEG DELA PRVENSTVA PROTIV DOSADAŠNjEG NEPORAŽENOG PRATIOCA FK HAJDUK ČURUG.