Uključi se u igru – Rezultati „Sportsko Leto“

Sremska Mitrovica – Nastavlja se „Sportsko leto“ u Sremskoj Mitrovici.

BASKET

Godište 1996/1997
NEĐINI PULENI – TRILLL  14:16

RADIJATORI  – TRILLL 16:8

RADIJATORI – NEĐINI PULENI 16:12
RADIJATORI (Đokić Miodrag, Marko Blagojević, Miloš Jovanović, Miloš Stević)NEĐINI PULENITRILLL

Godište 1999.
GEOMETRI – POKAHONTAS 10:16

GEOMETRI – GAZIRANI KUPUS 16:11

POKAHONTAS – GAZIRANI KUPUS 16:12
POKAHONTAS (Tešić Đorđe, Stojan Marković, Lazar Knežević)GEOMETRIGAZIRANI KUPUS
Godište 2000.
MARTINCI – DECA ZA PRIMER 16:6

MITROVČANI – MARTINCI 16:10

MITROVČANI – DECA ZA PRIMER 7:16
MARTINCI (Igor Pejić, Simanić Nikola, Simanić Đorđe)DEČACI ZA PRIMERMITROVČANI

TROJKE

Prijavljeno 17 učesnika. Najbolji:
Uroš StevićTešić Đorđe, Marković StojanMiodrag Zablaćanski

FUDBAL

Godište 2001.
MAGARAC IZ MANĐELOSA – KILA I PO BUREKA 1:0

MAGARAC IZ MANĐELOSA – KLINCI SA ULICE 3:1

KILA I PO BUREKA – KLINCI SA ULICE 1:1
MAGARAC IZ MANĐELOSA(Luka Ratkov, Veljko Vasiljević, Žarko Babić, Lazar Čenić, Marko Vlaović)KILA I PO BUREKAKLINCI SA ULICE
Godište 2002.
KAPRIOLE – KRALJEVI FUDBALA 0:3

KAPRIOLE – BUMERANG 1:0

KRALJEVI FUDBALA – BUMERANG 4:0
KRALJEVI FUDBALA (Uroš Lazić, Filip Trećaković, Darko Grgić, Bojan Prijić, Luka Sikavica)KAPRIOLEBUMERANG
Godište 2004.
CRVENI ĐAVOLI – BESNE GLISTE 4:0

CRVENI ĐAVOLI – ĆUFTICE OD SIRA I PARMEZANA 8:0

BESNE GLISTE – ĆUFTICE OD SIRA I PARMEZANA 1:1
CRVENI ĐAVOLI (Mađarovski Stefan, Mikić Aleksandar, Radmanović Jovan, Joksimović Andrej, Bričić Filip, Parmaković Vojislav)BESNE GLISTEĆUFTICE OD SIRA I PARMEZANA

 

ODBOJKA NA PESKU(do 4. razreda)
PROFI – AJKULICE 12:15

PIRANE- SREM 15:5

AJKULICE – SREM 15:8

PROFI – VECA I PINGO 9:15

AJKULICE – PIRANE 14:16

SREM – VECA I PINGO 15:17

PIRANE – PROFI 15:5

AJKULICE – VECA I PINGO 12:15

PROFI – SREM 5:15

VECA I PINGO – PIRANE 12:15
PIRANE (Maša Radovanović, Jelena Vujašković)VECA I PINGO (Vesna Šajić, Tijana Jurišić)AJKULICE (Lenka Jukić, Dmitra Jukić)SREM (Milica Stević, Nikolina Mićanović)PROFI (Ana Mihajlović, Ivana Lazić)
Za najboljeg igrača turnira proglašena je Jelena Vujašković

ODBOJKA

Godište 2001/2002
SLOGA 25 – ZVEZDAŠICE 14:16

SLOGA 25 – AL SMO LEPE 15:4Z

VEZDAŠICE – AL SMO LEPE 15:10
ZVEZDAŠICE ( Pavlović Jovana, Palković Dajana)SLOGA 25 (Maja Suvić, Milana Zeljković)AL SMO LEPE (Vanja Stanivuković, Staša Antonić)
Godište 1999/2000
SLOGA 114 – PARTIZAN U SRCU 12:15

SLOGA 14 a2 – SLOGA 122 7:15

SLOGA 114 – SLOGA 89 16:14

SLOGA 14 a2 – PARTIZAN U SRCU 16:14

SLOGA 114 – SLOGA 122 18:16

PARTIZAN U SRCU  – SLOGA 89 15:2

SLOGA 114 – SLOGA 14 a2 10:15

PARTIZAN U SRCU – SLOGA 122 15:7

SLOGA 14a2 – SLOGA 89 15:13

SLOGA 122 – SLOGA 89 15:8
PARTIZAN U SRCU ( Pejaković Dajana, Sekulić Jovana)SLOGA 14a2 (Slađa Maričić, Marija Štetić)SLOGA 114 (Milica Radanović, Jelena Skorupan)SLOGA 122 (Todorović Ivana, Vukolić Olivera)SLOGA 89 (Antonić Isidora, Milošević Ana)

PLIVANJE
Kategorija do 8 godina
Muškarci
Bogdan Sapun

Žene

1. Sara Gavrilović
Kategorija 9-10 godina
Jovan Radmanović 1.

Kristina UzelacIvan Roman 2.

Lana Gavrilović – diskvalifikovana

Ognjen Ostojić
Kategorija 11-12 godina
Stefan Galić 1.

Iva Bogdanović

Stevan Sapun 2.

Anja Vidović

Kosta Popov 3.

Deana Jelić
Kategorija 13-14 godina

Luka Golubović

Zoran Bukorac

Miloš Mirnić
Kategorija 15+

Milan Mirnić

REVIJALNE UTAKMICE

FUDBAL
SREMSKI KROKODILI – SIRMIJUM  5:2

GRADSKA UPRAVA – SPORTSKI SAVEZ GRADA 1:0

ODBOJKA
CAFFE CHE – PROFESORI 10:15 11:15

RUKOMET NA PESKU

MUFLJUZE – ŠTRUMFETE6:95:12

MUFLJUZE – ŠTRUMFOVI6:147:11

ŠTRUMFETE – ŠTRUMFOVI11:1410:19
ŠTRUMFOVI (Bakša Aleksandra, Pavlović Nataša, Jesretić Jelena, Uglješić Marijana, Zubović Milica)ŠTRUMFETEMUFLJUZE

 

 

 

 

 

 

You May Also Like