Gradsko prvenstvo u Streljaštvu

Sremska Mitrovica – U ponedeljak 25.03.2013. godine,  na streljani „Živko Relić – Zuc, odžano je gradsko takmičenje u streljaštvu za učenike osnovnih i srednjih škola.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, u saradnji sa SK „Živko Relić – Zuc“.

Na takmičenju je učešće uzelo 74 takmičara iz 4 srednje škole (MŠ „Draginja Nikšić“, EŠ „9.maj“, PŠH škole i ETŠ „Nikola Tesla“) i 7 osnovnih škola (OŠ „Sveti Sava“, OŠ „Jovan Popović“, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Šašinci, OŠ „Boško Pakovljević Pinki“, OŠ „Slobodan Bajić Paja“ i OŠ „Branko Radičević“, Kuzmin).

PLASMAN:

PUŠKA

– Osnovne škole – pionirke:

1. OŠ „Boško Pakovljević Pinki“, 367

2. OŠ „Branko Radičević“, Kuzmin, 219

– Pionirke – pojedinačno:

1. Sonja Vukolić, OŠ „Slobodan Bajić Paja“, 175

2. Emilija Krajišnik, OŠ „Boško Pakovljević Pinki“, 163

3. Kristina Vukadinović, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, 157

– Osnovne škole – pioniri:

1. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, 483

2. OŠ „Boško Pakovljević Pinki“, 399

3. OŠ „Branko Radičević“, Kuzmin, 364

– Pioniri – pojedinačno:

1. Dejan Vesković, OŠ „Boško Pakovljević Pinki“, 176

2. Filip Topalović, OŠ „Jovan Popović“, 174

3. Nebojša Vukadinović, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, 170

– Srednje škole – omladinke:

1. EŠ „9.Maj“, 477

– Omladinke – pojedinačno:

1. Gordana Ploskić, EŠ „9.Maj“, 180

2. Dajana Kostić, EŠ „9.Maj“, 158

3. Jovana Krstevski, EŠ „9.Maj“, 139

– Srednje škole – omladinci:

1. ETŠ „Nikola Tesla“, 434

2. PŠH škola, 399

3. EŠ „9.Maj“, 310

– Omladinci – pojedinačno:

1. Marko Jakovljević, ETŠ „Nikola Tesla“, 174

2. Danijel Havjar, PŠH škola, 171

3. Ilija Kovačević, ETŠ „Nikola Tesla“, 151

PIŠTOLJ (promo)

– Pionirke – pojedinačno:

1. Jovana Jovanović, OŠ „Sveti Sava“, 175

2. Milica Nedić, OŠ „Jovan Popović“, 159

3. Ana Pjevac, OŠ „Slobodan Bajić Paja“, 158

– Pioniri – pojedinačno:

1. Strahinja Ratkov, OŠ „Sveti Sava“, 177

2. Abdulrahim Al Rahmo, OŠ „Jovan Popović“, 128

3. Andrej Nićković, OŠ „Jovan Popović“, 123

Tri prvoplasirane ekipe kao nagradu dobile su diplome, a pobednička ekipa i pehar. Najbolje pojedinke i pojedinci su dobili medalje i diplome. Nagrade je uručio Nemanja Crnić, Generalni sekretar Sportskog saveza grada Sremska Mitrovica.

 

You May Also Like