Sremska Mitrovica – Najmlađim pacijentima,koji se leče u Opštoj bolnici Sremska Mitrovica, Deda Mraz je podelio novogodišnje paketiće, uz želje za brz oporavak, dobro zdravlje i mnogo srećnih, radosnih i zdravih dana u godini koja nam dolazi.

Mali pacijenti na Dečijem odeljenju bolnice s radošću su dočekali Deda Mraza i predstavnike Mitrovačke gimnazije, Osnovne škole „Triva Vitasović Lebarnik“ iz Laćarak i Doma učenika srednjih škola Sremska Mitrovica koji zajedničkim snagama ove novogodišnje paketiće i obezbedili.

deda-mraz-1

Zahvalnost za realizaciju ove akcije, pored mališana i njihovih roditelja, izrazili su i lekari dr Ljiljana Bančević i dr Nenad Golubović koji su istakli da ovakav vid pažnje našim malim pacijentima mnogo znači i unosi radost u njihove živote.

deda-mraz-2
Izvor/foto: obsm.rs

Možda Vam se svidi i