Rezultati Uličnih trka

Sremska Mitrovica – U organizaciji grada Sremska Mitrovica, Ustanove „Atletski stadion“, Zbora atletskih sudija Sremska Mitrovica, atletskih klubova „Srem“ i „Sirmium“ u toku jučerašnjeg dana održane su 57. po redu Ulične trke.

U trkama su učestvovala deca iz obrazovnih ustanova i građani sa teritorije grada, ukupno oko 500 takmičara, a Sremska Mitrovica je još jednom pokazala da je grad sporta.

OSVAJAČI MEDALJA NA 57. ULIČNIM TRKAMA SREMSKA MITROVICA, 7.XI 2019.

PREDŠKOLCI, DEVOJČICE

  1. Andrea Maričić – Maslačak
  2. Taša Ribarac – Bubamara
  3. Maša Travica – Bubamara

PREDŠKOLCI, DEČACI

  1. Milan Grujić – Salaš Noćajski
  2. Stefan Jeftić – Zvezdica
  3. Uroš Petrović – Zvezdica

OSNOVNA ŠKOLA „RADIVOJ POPOVIĆ“ DEVOJČICE

  1. Anastazija Kolauti

OSNOVNA ŠKOLA „RADIVOJ POPOVIĆ“ DEČACI

  1. Elvis Bajrić
  2. Igor Bajrić
  3. Kristijan Subotić

SREDNJA ŠKOLA „RADIVOJ POPOVIĆ“ OMLADINKE

  1. Suzana Verlić
  2. Jovana Dulić

SREDNJA ŠKOLA „RADIVOJ POPOVIĆ“ OMLADINCI

  1. Jovan Stanković
  2. Boris Hokulić
  3. Zlatko Mijatović

I-II RAZRED DEVOJČICE

  1. Isidora Maksimović – Jovan Popović
  2. Kim Sretenović – Sveti Sava
  3. Mila Božović – Boško Palkovljević -Pinki

I-II RAZRED DEČACI

  1. Dejan Mojsin – Boško Palkovljević –Pinki
  2. Teodor Stojković – Boško Palkovljević –Pinki
  3. Bogdan Čizmić – Jovan Jovanović Zmaj

III-IV RAZRED DEVOJČICE

  1. Katarina Škorić – Slobodan Bajić Paja
  2. Teodora Milošević – Jovan Jovanović Zmaj
  3. Julija Filipović – Sveti Sava

III-IV RAZRED DEČACI

  1. Nikola Dostanić – Dobrosav Radosavljević – Narod
  2. Aleksandar Živanović –Sveti Sava
  3. Lazar Koprivica – Sveti Sava

V-VI RAZRED DEVOJČICE

  1. Teodora Joksimović – Sveti Sava
  2. Iva Skakić – Boško Palkovljević Pinki
  3. Teodora Čonić – Dobrosav Radosavljević – Narod

V-VI RAZRED DEČACI

  1. Stefan Đonić – Jovan Jovanović Zmaj
  2. Marko Lukač – Jovan Jovanović Zmaj
  3. Strahinja Čikić – Jovan Jovanović Zmaj

VII-VIII RAZRED DEVOJČICE

  1. Milana Simić – Slobodan Bajić – Paja
  2. Milica Lukić – Jovan Jovanović Zmaj
  3. Ana Popov – Jovan Jovanović Zmaj

VII-VIII RAZRED DEČACI

  1. Nemanja Babić – Jovan Popović
  2. Miloš Stanković – Jovan Jovanović Zmaj
  3. Marko Kuridža – Jovan Jovanović Zmaj

I-II RAZRED OMLADINKE

  1. Marina Ljubišić – Gimnazija
  2. Ivona Lajić – Gimnazija
  3. Anja Nikitović – Gimnazija

I-II RAZRED OMLADINCI

  1. Andrej Joksimović – Nikola Tesla
  2. Vuk Šuman – Gimnazija
  3. Minja Knežić – Nikola Tesla

III-IV RAZRED OMLADINKE

  1. Marija Ljahović – Gimnazija
  2. Kristina Turan – PŠH

III-IV RAZRED OMLADINCI – MEMORIJAL „MILOVAN LAZAREVIĆ-ĆAZA“

  1. Branko Vujović – Medicinska škola „Draginja Nikšić“
  2. Branislav Nedić – Medicinska škola „Draginja Nikšić“
  3. Vladimir Pešić – Ekonomska škola „9.maj“

TRKA VOJSKE, POLICIJE, KAZNENO-POPRAVNOG ZAVODA

ŽENE:

  1. Aleksandra Kostadinović
  2. Mirela Malešević

MUŠKARCI:

  1. Vladimir Cvijetić
  2. Nikola Knežević
  3. Darko Dronić

TRKA REKREATIVACA

ŽENE:

  1. Jovana Šubatlija
  2. Vanja Vlaović
  3. Marina Prokopović

MUŠKARCI:

  1. Dejan Antunović
  2. Slavko Stević
  3. Stefan Radanov

EKIPNI PLASMAN

OSNOVNE ŠKOLE

Devojčice

  1. Sveti sava
  2. Jovan Jovanović Zmaj
  3. Slobodan Bajić Paja

Dečaci

  1. Jovan Jovanović Zmaj
  2. Boško Palkovljević Pini
  3. Dobrosav Radosavljević Narod

EKIPNI PLASMAN

SREDNJE ŠKOLE

Omladinke

  1. Gimnazija
  2. Medicinska škola Draginja Nikšić
  3. Prehrambeno-Šumarsko-Hemijska

Omladinici

  1. Medicinska škola Draginja Nikšić
  2. Nikola Tesla
  3. Gimnazija

Pročitajte još

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *