Presek stanja u Vojvodini – na respiratorima 13 osoba

Od strane Ozon
0 komentari

U Kliničkom centru Vojvodine trenutno se leči 195 pacijenata kod kojih je potvrđeno da su pozitivni na virus kovid 19.

Među njima 13 na respiratorima, saopštio je danas Klinički centar Vojvodine.

Najveći broj hospitalizovanih pacijenata je iz Novog Sada, a zatim slede pacijenti iz Vrbasa, Subotice i ostalih mesta u Vojvodini.

Tanjug

Možda Vam se svidi i