Sremska Mitrovica – Povodom školske slave Svetog Save, u saradnji sa Bankom hrane Vojvodine – Food Bank Vojvodine i Miroslavom Kukićem, uručeno je 140 svetosavskih paketića učenicima Škole za osnovno i srednje obrazovanje „Radivoj Popović“, namenjene deci sa posebnim potrebama.


Zahvaljujemo se svešteniku Stefanu Nediću na pozivu, kao i direktorki škole Ljiljani Ćirić na gostoprimstvu i zajedničkoj misiji da deci ovaj praznik učinimo radosnijim, rekao je Miroslav Kukić.


Akciju su podržale sledeće firme:
- Dajas d.o.o.
- Svetofor
- Mitrosrem
- Buregdžinica Kukić
Posebnu zahvalnost dugujemo i OŠ „Jovan Popović“ i PU „Leptirić“, kao i veroučiteljima Mladenu Kuzmanoviću i Draganu Lapčeviću, koji su zajedno sa decom pripremili kreativne radove za svoje drugare, dodaje Kukić.
Svaki pojedinac ima potencijal. Kada se ti potencijali udruže, nastaju promene koje pomeraju granice.