Borac iz Radenkovića trijumfuje nad Zmajem iz Noćaja

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Borac je juče pokazao svoju snagu i veštinu na terenu u okršaju sa ekipom Zmaja iz Noćaja. U susretu koji je održan u Salašu Noćajskom, Borac je uspeo da ostvari ubedljivu pobedu rezultatom 2:1.

FK Borac Radenković sastao se sa FK Zmaj Noćaj 10. marta u 13:30 časova u okviru Međuopštinske lige Srem – Zapad. Atmosfera na tribinama bila je uzavrela, a igrači su dali sve od sebe da obraduju svoje navijače.

Duel ova dva tima bio je izuzetno napet, ali Borac je na kraju slavio zahvaljujući golovima Stanisavljevića u 77. minutu i Stanića u 85. minutu. Ekipa Zmaja iz Noćaja postigla je jedan gol preko Jelikića u 77. minutu.

Fudbaleri Borca iz Radenkovića, tokom drugog poluvremena, od 65. minuta utakmice igrali sa jednim igračem manje. Ipak, to ih nije sprečilo da odigraju hrabro i odnesu pobedu.

Borac je u ovoj utakmici pokazao svoju izdržljivost i spremnost za nadmetanje. Trenutno, FK Borac Radenković zauzima 14. mesto, dok FK Zmaj Noćaj drži 11. poziciju na tabeli.

Ova pobeda donosi dodatni vetar u leđa ekipi Borca, koja nastavlja da se bori i pokazuje svoj kvalitet na terenu.