REZULTATI uličnih trka

Od strane Ozon
0 komentar

Ulične trke 22.11.2021. Sremska MitrovicaOrganizatori:-Ustanova „Atletski stadion“-Atletski klubovi „Srem“ i „Sirmium“-Zbor atletskih sudija Sremska Mitrovica

R E Z U L T A T I-troje prvoplasiranih:

200m Devojčice predškolski uzrast:

1. Sara Perić „Maslačak“

2. Una Džever „Đurđevak“

3. Jana Bosančić „Bubamara“…

200m Dečaci predškolski uzrast:

1. Nikola Bešić „Maslačak“

2. Vasilije Jovanović „Đurđevak“

3. Aleksa Komarica „Bubamara“…

Trka dece sa posebnim potrebama SOŠO Radivoj Popović 150m devojčice:

1. Valentina Stepanović

2. Branka Negovanović

3. Nina Čenić

150m dečaci:

1. Jova Stanković

2. Dušan Nikolić

3. Igor Bajrić…

OSNOVNE ŠKOLE:

300m devojčice I-II razred

1. Maša Travica J.Jovanović Zmaj

2. Nađa Vuković S.Bajić Paja

3. Taja Ribarac J.Jovanović Zmaj…

300m dečaci I-II razred

1. Milan Grujić D.Radosavljević Narod

2. Stefan Jeftić J.Popović

3. Uroš Petrović J.Jovanović Zmaj – Jarak…

400m devojčice III-IV razred

1. Isidora Maksimović J.Popović

2. Vanja Kečić Sveti Sava

3. Dunja Josimović S.Bajić Paja..

400m dečaci III-IV razred

1. Dejan Mojsin B.Palkovljević Pinki

2. Strahinja Drmanović J.Popović

3. Milo Urošević B.Palkovljević Pinki..

600m devojčice V-VI razred

1. Katarina Škorić S.Bajić Paja

2. Lena Raičević B.Palkovljević Pinki

3. Julija Filipović Sveti Sava …

600m dečaci V-VI razred

1. Maksim Guslov J.Jovanović Zmaj

2. Miroslav Dimitrov B.Palkovljević Pinki

3. Viktor Vukičević J.Jovanović Zmaj..

800m devojčice VII-VIII razred

1. Teodora Joksimović Sveti Sava

2. Milica Vuković B.Palkovljević Pinki

3. Iva Bežanović J.Jovanović Zmaj…

1000m dečaci VII-VIII razred

1. Stefan Đonić J.Jovanović Zmaj

2. Strahinja Čikić Sportska gimnazija

3. Ognjen Vranešević J. Popović…

SREDNJE ŠKOLE 1000m omladinke I-II razred

1. Milica Lukić Medicinska škola, D.Nikšić

2. Vanja Milanović Mitrovačka gimnazija

3. Teodora Samac Mitrovačka gimnazija…

1000m omladinke III-IV razred

1. Lana Gavrilović Mitrovačka gimnazija

2. Mila Marinković Mitrovačka gimnazija

3. Ivana Lazić Mitrovačka gimnazija…

1200m omladinci I-II razred

1. Vuk Marinković Mitrovačka gimnazija

2. Miloš Stanković Mitrovačka gimnazija

3. Marko Aldrović Medicinska škola, D.Nikšić…

1200m omladinci III-IV razred“Memorijalna trka Milovan Lazarević – Ćaza“

1. Andrej Joksimović STŠ Nikola Tesla

2. Miloš Stojanović Mitrovačka gimnazija

3. Stefan Mađarovski Ekonomska škola „9. maj“…

1200m Trka vojske, policije, vatrogasaca, Kazneno-popravnog zavoda

Žene:

1. Aleksandra Kostadinović KPZ

2. Mirela Malešević KPZ…

Muškarci:

1. Vladimir Rastovac Vatrogasci-spasioci

2. Vladimir Cvijetić KPZ

3. Marko Dronić P.U. S.Mitrovica…

1200m Trka rekreativaca

Žene:

1. Jovana Šubatlija

2. Tamara Babić

3. Slađana Turan…

Muškarci:

1. Branko Vujović

2. Aleksandar Sekulić

3. Vladimir Karolić…

EKIPNI PLASMAN Osnovne škole devojčice:

1.-2. 9 bodova – Sveti Sava

1.-2. 9 bodova – S. Bajić Paja

3. 7 bodova – J.Jovanović Zmaj…

Osnovne škole dečaci:

1. 12 bodova – J.Jovanović Zmaj

2. 9 bodova – B.Palkovljević Pink

i3. 7 bodova – Jovan Popović…

Srednje škole:

Omladinke1. 13 bodova Mitrovačka gimnazija

2. 5 bodova Medicinska škola, D.Nikšić…

Omladinci

1. 11 bodova Mitrovačka gimnazija

2. 5 bodova STŠ Nikola Tesla

3.-4. 1 bod Medicinska škola, D.Nikšić i EŠ 9.maj

Na slici – tri prvoplasirana na memorijalu Milovan Lazarević – Ćaza

Možda Vam se svidi i

Ostavi komentar