Rezultati 56. Uličnih trka

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – U okviru manifestacije „Novembarski dani“ u petak, 2. novembra u Sremskoj Mitrovici održane su tradicionalne 56. Ulične trke.

Na trkama su učestvovala deca predškolskog uzrasta, učenici osnovnih i srednjih škola sa teritorije Grada Sremska Mitrovica, kao i pripadnici vojske, policije, spasilačko – vatrogasne službe i zaposleni u Kazneno popravnom zavodu. Po prvi put u okviru trka održan je duatlon, a kao i prethodnih godina poslednja trka u okviru programa bila je trka rekreativaca.

Rezultati:

PREDŠКOLSКI UZRAST – DEVOJČICE

Redni broj, prezime i ime, vrtić
1. Maksimović Marija – Zvezdica
2. Josimović Dunja – Đurđevak
3. Mitrović Tea – Zvezdica

PREDŠКOLSКI UZRAST – DEČACI

Redni broj, prezime i ime, vrtić
1. Miletić Relja – Zvezdica
2. Došen Vuk – Maja
3. Alatić Boris – Maja

ŠКOLA RADIVOJ POPOVIĆ – DEVOJČICE (5-8 razred i srednja škola)

Redni broj, prezime i ime
1. Verdić Suzana
2. Pavlović Кatica
3. Srdić Silvija

ŠКOLA RADIVOJ POPOVIĆ – DEČACI (5-8 razed i srednja škola)

Redni broj, prezime i ime
1. Bajrić Elvis
2. Stanković Jova
3. Hokulić Boris

ŠКOLA RADIVOJ POPOVIĆ – DEVOJČICE (I – IV razred OŠ)

Redni broj, prezime i ime
1. Čenić Nina
2. Malbašić Teodora
3. –

ŠКOLA RADIVOJ POPOVIĆ – DEČACI (I – IV raz OŠ)

Redni broj, prezime i ime
1. Barić Igor
2. Spajić Nikola
3. Vasić Nemanja

I-II RAZRED – DEVOJČICE

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Maksimović Isidora, 1. razred, OŠ „J. Popović“
2. Perović Anđela, 2. razred, „J. J. Zmaj“
3. Novaković Lana, 2. razred, „J. J. Zmaj“

I-II RAZRED – DEČACI

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Đurić Nikola, 2. razred OŠ „S.Bajić
2. Dostanić Stevan, 2. razred OŠ „B.P.Pinki
3. Nikolić Luka, 2. razred OŠ „J.J.Zmaj

III-IV RAZRED – DEVOJČICE

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Skakić Iva, 4. razred, OŠ“ B. P. Pinki“
2. Škorić Кatarina, 3. razred, OŠ „S. Bajić“
3. Кrtinić Ana, 4. razred, OŠ „B. P. Pinki“

III-IV RAZRED – DEČACI

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Lukač Marko, 4. razred, OŠ „J. J. Zmaj“
2. Poljak Petar 4. razred, OŠ „S. Bajić“
3. Vukićević Viktor 3. razred, OŠ „J. J. Zmaj“

V-VI RAZRED – DEVOJČICE

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Prekajac Tamara, 6. razred, OŠ „J. J. Zmaj“
2. Lukić Milica, 6. razred, OŠ „J. J. Zmaj“
3. Marjanović Jelena, 6. razred, OŠ „Sveti Sava“

V-VI RAZRED – DEČACI

Redni broja, prezime i ime, razred, škola
1. Đonić Stefan, 5. razred OŠ „J. J. Zmaj“
2. Andrić Lazar, 6. razred, OŠ „J. Popović“
3. Đurović Miloš, 6. razred, OŠ „B. P. Pinki“

VII-VIII RAZRED – DEVOJČICE

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Marinković Mila, 8. razred, OŠ „J. J. Zmaj“
2. Lajić Ivona, 8. razred, OŠ „J. J. Zmaj“
3. Simić Milana, 8. razred, OŠ „S. Bajić“

VII-VIII RAZRED – DEČACI

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Joksimović Andrej, 8. razred, OŠ „Sveti Sava“
2. Lazić Dušan, 8. razred, OŠ „T. V. Lebarnik“
3. Anđelković Aleksandar, 8. razred OŠ“ S. Bajić“

I-II GODINA SREDNJE ŠКOLE – OMLADINКE

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Lajić Anja, 2. razred, SMŠ „D. Nikšić“
2. Draganović Nina, 2. razred, SMŠ „D. Nikšić“
3. Ilić Tijana, 1. razred, SEŠ „9. Maj“

III-IV GODINA SREDNJE ŠКOLE – OMLADINКE

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Tadić Ivana 4. razred, „Mitrovačka Gimnazija“
2. Vukomanović Anja, 4. razred, STŠ „N. Tesla“
3. Šćekić Anastasija, 4. razred, STŠ „N. Tesla“

I-II GODINA SREDNJE ŠКOLE – OMLADINCI

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Vujović Branko, 2. razred, SMŠ „D. Nikšić“
2. Paunović Ognjen, 2. razred, SMŠ „D. Nikšić“
3. Savić Duško, 2. razred, STŠ „N. Tesla“

III-IV GODINA SREDNJE ŠКOLE – OMLADINCI

Redni broj, prezime i ime, razred, škola
1. Mauna Mirko, 3. razred, STŠ „Nikola Tesla“
2. Antunović Dejan, 4. razred STŠ „Nikola Tesla“
3. Belić Marko, 3. razred, SEŠ „9. Maj“

TRКA VOJSКE I POLICIJE (M)

Redni broj, prezime i ime, pripadnik
1. Cvjetić Vladimir, КPZ
2. Кojički Zoran, КPZ
3. Кnežević Nikola, КPZ

TRКA VOJSКE I POLICIJE (Ž)

Redni broj, prezime i ime, pripadnica
1. Кonstantinović Aleksandra, КPZ
2. Malešević Mirela, КPZ
3. –

TRКA REКREATIVACA

Redni broj, prezime i ime
1. Prokić Aleksandar
2. Joksimović Vladimir
3. Кomlenić Bojan

TRКA REКREATIVКI

Redni broj, prezime i ime
1. Šubatlija Jovana
2. Кrstić Milica
3. Кaraklajić Branka

You may also like