Rezultati Otvorenog prvenstva u mini atletici

Sremska Mitrovica – Na Gradskom atletskom stadionu juče je održano Otvoreno prvenstvo u mini atletici.

Takmičenje je organizovala je Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, Savez za školski sport Srema, a tehnički organizator takmičenja bila je Ustanova Atletski stadion.

Na takmičenju je učešće uzelo 231 takmičara.

Na takmičenju su nastupili učenici iz sledećih škola: OŠ „S. B. Paja“, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, OŠ „Jovan Popović“, OŠ „B.P.Pinki“, OŠ “Sveti Sava“, sve iz Sr.Mitrovice, OŠ „D.R.Narod“, M.Miterovica, OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Šašinci, OŠ „Dušan Jerković“, Inđija, OŠ
„Jovan Popović“, Inđija, OŠ „Milica S. Srpkinja“, Vrdnik, OŠ „D.Obradović“, Irig, OŠ „D.Jerković“, Ruma, OŠ „B. Dugošević“, Ruma, OŠ „R.Nemanjić Sv.Sava“, Nova Pazova, OŠ „Braća Grulović“, Beška, OŠ „B.P.Pinki“,St.Pazova, OŠ „Simeon Aranicki“ St.Pazova, OŠ „N.Tesla“, N.Banovci, OŠ „S.Savković“, St.Banovci.

Plasman:

Pionirke 1.-4.raz.

Trka na 60 metara
1. Aleksandra Mandić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 8,73
2. Lenka Karać – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 9,12
3. Teodora Čonić – OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica 9,20
4. Katarina Alfirević – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 9,57
5. Jelena Gradić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 9,80
6. Milica Zeković – OŠ „Simeon Aranicki“ St.Pazova 9,87
7. Natalija Vlaović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 9,88
8. Mirna Miladinović – OŠ „S. B. Paja“, Sr.Mitrovica 9,98
9. Jelena Ignjatović – OŠ „Milica S. Srpkinja“, Vrdnik 9,99
10. Lana Tomić – OŠ„Braća Grulović“, Beška 10,10
11. Katarina Tomić – OŠ „S. B. Paja“, Sr.Mitrovica 10,30
12. Teodora Gajić – OŠ „S. B. Paja“, Sr.Mitrovica 10,36
13. Milica Tešić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 10,38
14. Elena Milojković – OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica 10,76
15. Una Krajnjc – OŠ „Milica S. Srpkinja“, Vrdnik 10,85
16. Dušica Janković – OŠ „D.Obradović“, Irig 10,96
17. Nađa Popović – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 11,06
18. Teodora Kuzminac – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 11,09
19. Ana Dragojlović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 11,95
20. Nađa Trivić – OŠ „Milica S. Srpkinja“, Vrdnik 12,61

Bacanje vorteksa
1. Tamara Miškić – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 30,89
2. Anđela Stojanović – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 30,52
3. Savić Dunja – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 29,92
4. Tijana Otašević – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 26,50
5. Sanja Vrhovac – OŠ „Milica S. Srpkinja“, Vrdnik 26,08
6. Lenka Bursać – OŠ „D.Obradović“, Irig 23,71
7. Maja Bosanac – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 18,88
8. Teodora Katić – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 16,28
9. Dajana Duma – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 16,04
10. Nevena Duma – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak15,49
11. Tanja Avramović – OŠ „Milica S. Srpkinja“, Vrdnik 14,26
12. Staša Đokić – OŠ „B.Grulović“, Beška 13,35

Skok udalj iz zone
1. Marija Mitrović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 4,00
2. Una Đuričić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 3,75
3. Maša Ninković – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 3,57
4. Anja Kasapović – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 3,55
5. Danijela Okeri – OŠ „D.Obradović“, Irig 3,55
6. Katarina Škorić – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 3,45
7. Teodora Živković – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 3,40
8. Tea Miščević – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 3,30
9. Lena Pajović – OŠ „B.Grulović“, Beška 3,24
10.Anja Čančarević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 3,10
11.Marijana Kuzminac – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2,40

Pioniri 1.-4.raz.

Trka na 60 metara
1. Igor Opačić – OŠ „J.J.Zmaj“, Šašinci 8,59
2. Nemanja Bjelić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 8,72
3. Milan Vlaisavljević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 8,96
4. Vukašin Ilić – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 8,98
5. Đorđe Grubić – OŠ „Sv.Sava“, N. Pazova 9.22
6. Đorđe Živanović – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 9,55
7. Milan Kojadinocić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 9,61
8. Mihajlo Dimitrijević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 9,80
9. Stefan Petrenj – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 10,20
10. Milić Aleksa – OŠ „B.Grulović“, Beška 10,22
11. Topić Mitar – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 10,33
12. Stevan Ninković – OŠ „D.Obradović“, Irig 10,50
13. Uroš Golubović – OŠ „D.Obradović“, Irig 10,61
14. Aleksa Krnjević – OŠ „D.Obradović“, Irig 11,98

Bacanje vorteksa
1. Luka Dobrijević – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 38,07
2. Marko Perišić – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 35,89
3. Ilija Delić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 33,89
4. Uroš Dragojlović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 33,77
5. Luka Rosić – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 31,68
6. Živan Maksić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 31,38
7. Damjan Dronić – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 30,03
8. Lazar Đaković – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 29,33
9. Lazar Majstorović – OŠ „Z.J.Jovanović“ , Ruma26,16
10. Andrej Lovčanin – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 28,24
11. Stevan Sremčević – OŠ „B.Grulović“, Beška 26,90
12. Luka Žutić – OŠ „D.Obradović“, Irig 26,55
13. Ognjen Lavaš – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 25,54
14. Veljko Nikolić – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 25,44
15. Borivoj Mićašević – OŠ „D.Obradović“, Irig 22,81
16. Luka Kurcinak – OŠ „D.Obradović“, Irig 20,83
17. Lazar Palkovljević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 14,08
18. Lazar Kovačić – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 12,93

Skok udalj iz zone
1. Mihajlo Cvijetić – OŠ „V. Dugošević“, Ruma 4,15
2. Nikola Hemon – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 3,80
3. Sava Petrović – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 3,70
4. Nenad Čavić – OŠ „B.Grulović“, Beška 3,50
5. Nikola Žegarac – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 3,43
6. Dušan Savić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3,40
7. Uroš Božičković – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 3,30
8. Ognjen Mihajlović – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 3,15
9. Dušan Kesić – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 3,10
10. Aleksandar Živanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 3,04
11. Mirko Unterberger – OŠ „D.Obradović“, Irig 3,00
12. Marko Džodan – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 2,90
13. Bogdan Tomašević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 2,80
14. Stefan Žutić – OŠ „D.Obradović“, Irig 2,40
15. Luka Pešić – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 1,97

Pionirke 5.-6. raz.

Trka na 60 metara
1. Ksenija Zoranović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 8,04
2. Katarina Živanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 8,60
3. Ivan Lončar – OŠ „D.Obradović“, Irig 8,44
4. Bojana Kazanović – OŠ „Z.J.Jovanović“, Ruma 8,60
5. Ninioslava Brujašević – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 8,95
6. Ljiljana Kovačević – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N. Pazova 9,02
7. Bojana Miškić – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 9,03
8. Bojana Lipovčan – OŠ „B.Grulović“, Beška 9,21
9. Teodora Samac – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 9,29
10. Tamara Palkovljević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 9,39
11. Tanja Mitrović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 9,58
12. Milica Sladojević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 9,59
13. Ana Stanisavnjević – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 9,67
14. Nikolina Jovanović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 9,74
15. Milica Šarenac – OŠ „J.Popović“, Inđija 9,77
16. Milica Mčkić – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 10,04
17. Milica Divljak – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 10,31

Trka na 300 metara
1. Dunja Šulava – OŠ „V. Dugošević“, Ruma 42, 45
2. Vanja Milanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 46, 38
3. Lajić Ivona – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 47,53
4. Danijela Kostadinović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 49,80
5. Ivana Jelančić – OŠ „B.Grulović“, Beška 51,65
6. Maša Vidaković – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 53,05
7. Bojana Smiljanić – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N. Pazova 54,08
8. Iva Bošnjak – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 54,32
9. Tara Spasojević – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 1:03,28
10. Simona Dunja – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 1:04,18
11. Marija Radivojević – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 1:08,10

Trka na 600 metara
1. Mila Marinković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 1:47,34
2. Ana Antić – OŠ „V. Dugošević“, Ruma 1:59,14
3. Milina Milinović – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 2:13,77
4. Jelena Bander Zijden – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 2:17,06
5. Sandra Stević – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 2:32,31
6. Nikoolina Antić – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 2:37,04
7. Anđela Kukilo – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 2:44,38

Bacanje kugle
1. Mila Miljković – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 10,31
2. Ikonija Borić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 9,72
3. Milica Keser – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 9,06
4. Nađa Milinković- OŠ „V. Dugošević“, Ruma 9,05
5. Lana Krnjević – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 8,94
6. Nađa Dopuđa – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 8,72
7. Tamara Boljanović – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 8,49
8. Jelena Diunc – OŠ „J.Popović“, Inđija 8,17
9. Vanja Popović – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 8,09
10. Dragana Čolović – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 8,00
11. Katarina Kozić – OŠ „B.Grulović“, Beška 7,36

Skok uvis
1. Maša Kalinić – OŠ „J.Popović“, Inđija 1,31
2. Suzana Vukotić – OŠ „V. Dugošević“, Ruma 1,25
3. Milica Ravnjak – OŠ „B.Grulović“, Beška 1,15
4. Emilija Novaković – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 1,15
4. Marina Mačkić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 1,15
6. Dajana Stojanović – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N. Pazova 1,15
7. Anđela Šipka – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 1,10
8. Nađa Malinić – OŠ „B.Grulović“, Beška 1,05
9. Ana Simić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 1,00

Skok udalj iz zone
1. Milana Simić – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 4,25
2. Jelena Maljković – OŠ „B.P.Pinki“,St.Pazova 3,95
3. Neda Milanović – OŠ „Sv. Sava“, Sr.Mitrovica 3,94
4. Miljana Krstić – OŠ „B.P.Pinki“, St. Pazova 3,85
5. Nina Karastanković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 3,80
6. Dragana Marković – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“, Vrdnik 3,80
7. Nikolina Kovačević – OŠ „B.Grulović“, Beška 3,77
8. Katarina Vesić – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 3,70
9. Nikolina Đurđević – OŠ „V. Dugošević“, Ruma
10. Anastasija Radišić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3,62
11. Nikolina Vranjaš – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 3,50
12. Dragica Pavlov – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 3,45
13. Andrea Bakša – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 3,45
14. Jovana Guslov – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3,30
15. Tijana Žutić – OŠ „D.Obradović“, Irig 3,20
16. Anđelina Kaljević – OŠ „R.Nemanjić Sv.Sava“, Nova Pazova 3,20

Pioniri 5.-6. raz.

Trka na 60 m
1. Stefan Zubović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 7,90
2. Matija Savinović – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 8,14
3. Boris Perić – OŠ „B.Grulović“, Beška 8,47
4. Nikola Savić – OŠ „B.P.Pinki“, St. Pazova 8,72
5. Novak Đaniš – OŠ „J.Popović“, Inđija 8,86
6. Dražen Ratić – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 8,90
7. Đorđe Antonijević – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 8,96
8. Stefan Rutić – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“, Vrdnik 9,02
9. Filip Pričić – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 9,05
10. Bojan Petković – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 9,08
11. Mihajlo Korpak – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 9,70
12. Nemanja Lukić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 10,04

Trka na 300 metara
1. Dušan Lazić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 42,04
2. Šuman Vuk – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Miitrovica 43,11
3. Luka Trivunović – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 47,65
4. Vuk Hajduković – OŠ „B.P.Pinki“, St. Pazova 48,71
5. Bojan Janković – OŠ „B.Grulović“, Beška 49,15
6. Lazar Dolinić – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N. Pazova 49,17
7. Vladimir Trkulja – OŠ „Z.J.Jovanović“, Ruma 49,76
8. Lazar Ćirić – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica 50,15
9. Vladimir Zakamarak – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 51,57
10. Dragan Bešić – OŠ „J.Popović“, Inđija 55,61
11. Dejan Turan – OŠ „J.Popović“, Inđija 1:01,13
12. Nikola Kolak – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 1:05,60

Trka na 600 metara
1. Andrej Joksimović – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 1:48,00
2. Aleksa Savić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 1:49,85
3. Marko Todorović – OŠ „B.P.Pinki“, St. Pazova 1:56,50
4. Luka Đuričić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 2:00,43
5. Đorđe Topić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2:01,77
6. Luka Kasagić – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 2:12,21
7. Luka Bošnjak – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 2:18,32
8. Živojin Bešić – OŠ „J.Popović“, Inđija 2:29,68

Bacanje kugle
1. Milan Vranješ – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 10,50
2. Miloš Malić – OŠ „B.P.Pinki“, St. Pazova 10,09
3. Boris Stanišić – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 9,73
4. Vuk Novaković – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N. Pazova 9,58
5. Jovan Radmanović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 8,79
6. Miloš Ivančević – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 8,54
7. Miša Mandić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 8,47
8. Aleksa Dumić – OŠ „J.Popović“, Inđija 8,31
9. Petar Pejić – OŠ „B.Grulović“, Beška 8,05
10.Aleksandar Sikin – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 7,84
11.Aleksa Dobutović – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 7,82
12.Siniša Drljača – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 7,06
13.Strahinja Filipović – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 6,71

Skok uvis
1. Bogdan Zagrađanin – OŠ „Z.J.Jovanović“, Ruma 1,55
2. Marko Ikovac- OŠ „J.Popović“, Inđija 1,53
3. Đorđe Kremić – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 1,41
4. Mateja Mandić – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N. Pazova 1,39
5. Dušan Igrač – OŠ „B.P.Pinki“, St. Pazova 1,33
6. Gvrilo Bubalo – OŠ „N.Tesla“, N.Banovci 1,28
7. Igor Sekulić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 1,28
8. Lazar Đurić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 1,20
9. Bojan Bocan – OŠ „B.Grulović“, Beška 1,15

Skok udalj iz zone
1. Nikola Petrović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 4,75
2. Vukašin Pavlović – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 4,50
3. Rade Milošević – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 4,50
4. Uroš Blagojević – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 4,16
5. Aleksa Osterman – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 4,10
6. Dražen Lakić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 4,10
7. Željko Skopljak – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 4,02
8. Uroš Turčinović – OŠ „N.Tesla“, N.Banovci 3,96
9. Armand Selimović – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 3,95
10. Nemanja Babić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 3,95
11. Marko Maričić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3,88
12. Vukašin Dostanić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 3,81
13. Gojko Vrsajković – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3,80
14. Boris Čerkez – OŠ „Braća Grulović“, Beška 3,72
15. Filip Milošević – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 3,50

Prva tri pojedinca/ke su kao nagradu dobili diplome.

Pročitajte još