Rezultati 53. Uličnih trka

Sremska Mitrovica – U samom centru Sremske Mitrovice juče su održane 53. tradicionalne Ulične trke.

Organizator trka je Grada Sremska Mitrovica u saradnji sa Ustanovom “Atletski stadion”, atletskim klubovima “Srem” i “Sirmijum” i Zborom atletskih sudija.

REZULTATI:

Predškolski uzrast (devojčice)
1. Škorić Katarina (Bubamara)
2. Milošević Teodora (Bubamara)
3. Breban Una (Leptirić)

12200581_1637570749829201_1497702940_n

Predškolski uzrast (dečaci)
1. Jović Veljko (Bubamara)
2. Lončarević Stefan (Maslačak)
3. Horvatić David (Bubamara)

I – II razred OŠ (devojčice)
1. Ronić Teodora (D.R.Narod)
2. Mihajlović Mina ( J.J. Zmaj)
3. Martinović Lena (B.P. Pinki)

I – II razred OŠ (dečaci)
1. Ilić Milenko ( J.J. Zmaj)
2. Blagojević Ognjen ( J. Popović)
3. Jeftić Aleksandar ( J. Popović)

ŠOSO Radivoj Popović (devojčice)
1. Blagojević Vesna
2. Peratović Jasmina
3. Pavlović Katica

ŠOSO Radivoj Popović (dečaci)
1. Savić Milan
2. Gušić Marko
3. Stanković Jova

III – IV razred OŠ (devojčice)
1. Simić Milana (S.B. Paja)
2. Mihajlović Ana ( J.J. Zmaj)
3. Miljković Mila (S. Sava)

III – IV razred (dečaci)
1. Marinković Vuk (J.J. Zmaj)
2. Blagojević Uroš (J.J. Zmaj)
3. Filipović Strahinja (B.P. Pinki)

V – VI razred (devojčice)
1. Bertok Sara (S. Sava)
2. Marinković Mila (J.J. Zmaj)
3. Lajić Ivona (J.J. Zmaj)

V – VI razred (dečaci)
1. Grgić Dario (S. Sava)
2. Šuman Vuk (B.P. Pinki)
3. Mitrović Miloš (J.J. Zmaj)

VII – VIII razred (devojčice)
1. Šuman Nikolina (B.P. Pinki)
2. Lajić Anja (J.J. Zmaj)
3. Kiš Sara (B.P. Pinki)

VII – VIII razred (dečaci)
1. Mauna Mirko (J. Popović)
2. Bosančić Milan (S. Sava)
3. Mađarovski Dušan (J. Popović)

I – II razred SŠ (omladinke)
1. Tadić Ivana (Gimnazija)
2. Maksimović Jovana (Gimnazija)
3. Drljača Maja (Gimnazija)

III – IV razred SŠ (omladinke)
1. Novevski Slavica (Medicinska)
2. Prokopović Marina (Ekonomska)
3. Šubatlija Jovana (Medicinska)

I – II razred SŠ (omladinci)
1. Karolić Vladimir (N. Tesla)
2. Vukotić Slavko (N. Tesla)
3. Babić Dalibor (N. Tesla)

III – IV razred SŠ (omladinci)
1. Pregun Nebojša (Gimnazija)
2. Zarić Lazar (N. Tesla)
3. Marković Uroš (Medicinska)

Trka vojske, policije i KPZ (Ž)
1. Kostadinović Aleksandra (KPZ)
2. Mitić Dejana (Policija)
3. Malešević Mirela (KPZ)

Trka vojske, policije i KPZ (M)
1. Rajičević Miloš (Policija)
2. Stanojević Darko (Policija)
3. Vladimir Cvijić (KPZ)

Trka rekreativaca
1. Jovanović Zoran
2. Perić Miloš
3. Prokić Aleksandar

Trka rekreativki
1. Kostadinović Mirjana
2. Karaklajić Branka
3. Cingeli Mirjana

EKIPNO OŠ (devojčice): Jovan Jovanović Zmaj
EKIPNO OŠ (dečaci): Jovan Jovanović Zmaj
EKIPNO SŠ (omladinke): Mitrovačka Gimnazija
EKIPNO SŠ (omladinci): Nikola Tesla

You May Also Like