Sremska Mitrovica – U organizaciji Fudbalskog Kluba „Sremac“ iz Jarka u subotu i nedelju 08. i 09. avgusta održan je tradicionalni, 9. Memorijalni turnir “Željko Dobrić“ Jarak 2015. u fudbalu u znak sećanja na rano preminulog igrača FK „Sremca“, FK „Mitrosa“ , FK „Ogara“ i FK „Srema“ Željka Dobrića.

Igralište Fudbalskog Kluba „Sremac“ u Jarku.
Gledalaca oko 250.
Glavni sudija: Dejan Dobrić, pomoćnici: Nemanja Ranković i Vedran Vaslić.

U polufinalu igrali su :

FK „Sremac“ Jarak 2:1 FK „Srem“ Sremska Rača
Golove za FK „Sremac“ postigli su: Branislav Daničić u 12 min i Aleksandar Petrović u 55 min, a za FK „Srem“ Gvero u 43 min.

DSCN3534

FK „Mitros“ Sremska Mitrovica 2:1 FK „Sloboda“ Šašinci.
Golove za FK „Mitros“ postigli su: Kovačević u 10 min i Mačvanski u 31 min, a za FK „Slobodu“ Kulpinac u 65 min.

Za treće mesto igrali su:
FK „Srem“ Sremska Rača 2:1 FK „Sloboda“ Šašinci.
Golove za FK „Srem“ postigli su: Simić u 23 i 57 min, a za FK „Slobodu“ Petrović u 67 min.

U finalu igrali su :

FK „Sremac“ Jarak 2:6 FK „Mitros“ Sremska Mitrovica

Golove za FK „Sremac“ postigli su: Milenko Gvoka u 18 min i Aleksandar Petrović u 55 min, a za FK „Mitros“ Kovačević u 8 min, Mačvanski u 14 min, Tubić 54 i 75 min, Erić 65 min i Nikolić 70 min.

FK Sremac

Za Fudbalski Klub „Sremac“ Jarak igrali su:
1.Dejan Tomić
2.Nenad Tomić
3.Nikola Gvozdenović
4.Andrej Maričić
5.Gvoka Nikola
6.Branislav Grujić
7.Nikola Daničić
8.Radenko Moconja
9.Goran Daničić
10.Branislav Daničić
11.Milenko Gvoka

A igrali su kao rezervni igrači:

13.Aleksandar Petrović
14.Nebojša Bunčić
15.Lazar Stanišić
16.Đorđe Jovanović
17.Marko Knežević

Kapiten: Gvoka Nikola
Trener: Gvoka Branko

Za Fudbalski Klub „Mitros“ Sremska Mitrovica igrali su:

1.Stajčić
2.Milošević
3.Lazić
4.Kovačević
5.Debeljak
6.Panić
7.Malinović
8.Aćimović
9.Vučenović
10.Mačvanski
11.Nikolić
A igrali su kao rezervni igrači:
12.Raji
13.Kljajić
14.Erić
15.Lukić
16.Tubić
17.Manojlović
18.Makitanović

Kapiten: Panić
Trener: Bogdan Radivjev

DSCN3539

Organizator turnira obezbedio je zahvalnice i pehare za tri prvoplasirane ekipe i zahvalnicu za četvrtoplasiranu ekipu, a za pobednika i prelazni pehar.

I Mesto – FK „Mitros“ Sremska Mitrovica
II Mesto – FK “Sremac“ Jarak
III Mesto – FK „Srem“ Sremska Rača
IV Mesto – FK „Sloboda“ Šašinci

A zahvalnice i majice dobili su:

-Najmlađi igrač – Đorđe Jovanović iz FK „Sremca“ Jarak
-Najstariji igrač –Dalibor Trivunić iz FK „Srem“Sremska Rača
-Najbolji golman – Aleksandar Stajčić iz FK „Mitros“ Sremska Mitrovica
-Najbolji strelac – Milorad Kovačević iz FK „Mitros“ Sremska Mitrovica
-Najbolji igrač – Nenad Panić iz FK „Mitros“ Sremska Mitrovica

Možda Vam se svidi i