52. trka ulicama grada

Sremska Mitrovica – U okviru Novembarskih dana, grad Sremska Mitrovica u saradnji sa Ustanovom “Atletski stadion”, AK ,,Srem”, i ,,AK Sirmijum” i Zborom atletskih sudija organizovao je tradicionalnu 52. trku ulicama grada.

IMG_5000

IMG_5032

U skolopu ovog događaja održala se i memorijalna trka ,,Milovan Lazarević – Ćaza” u znak sećanja na rano preminulog atletičara ,,AK Srem” koji je bio pobednihk ovih trka čak 14 puta. Memorijalna trka za pehar je bila trka 3. i 4. razreda srednjih škola – omladinci ( 1200 m). Cilj trke bio je kod NLB banke, dok je start zavisio od dužine staze. Najboljima su pripale medalje i majice. Pored učenika, u trkama su učestvovali i pripadnici policije i KPZ Sremska Mitrovica.

REZULTATI 52. ULIČNIH TRKA
6.11.2014., SREMSKA MITROVICA
Organizatori:
Ustanova Atletski stadion
Gradska uprava za sport Sremska Mitrovica
uz tehničku pomoć:
Atletski Klub Srem
Zbor Atletskih sudija Sremska Mitrovica
……………………….
PREDŠKOLSKI UZRAST DEVOJČICE
1. Mila Mihajlović
2. Miona Maksimović
3. Iva Kapric
PREDŠKOLSKI UZRAST DEČACI
1. Uroš Klincov Đurđevak
2. Relja Radovanović Bubamara
3. Aleksandar Jeftić Zvezdica
………………………………………
SOŠO RADIVOJ POPOVIĆ DEVOJČICE
1. Jasmina Ferhatović
2. Vesna Blagojević
3. Katarina Hrenka
SŠ RADIVOJ POPOVIĆ DEČACI
1. Igor Adamić
2. Nebojša Nikolić
3. Suljić Milenko
…………………………………………
I-II RAZRED DEVOJČICE
1. Ana Mihajlović J.J. Zmaj
2. Nađa Komlenić J. Popović
3. Teodora Dražin J.J. Zmaj
III-IV RAZRED DEVOJČICE
1. Mila Marinković J.J. Zmaj
2. Ivana Lazić S.Sava
3. Milana Simić S. Bajić Paja
V-VI RAZRED DEVOJČICE
1. Anja Lajić J.J. Zmaj
2. Vanja Bugadžija S. Sava
3. Jovana Radojević J. Popović
VII-VIII RAZRED DEVOJČICE
1. Ivana Tadić S. Sava
2. Jovana Maksimović S. Sava
3. Dajana Palković S.Bajić Paja
Ukupan bodovni poredak O.Š. devojčice:
1. Jovan Jovanović Zmaj 16 bodova
2. Sveti Sava 14 bodova
3. Jovan popović 4 boda
4. Slobodan Bajić Paja 2 boda
…………………………………………..
I-II RAZRED DEČACI
1. Igor Opačić J.J. Zmaj
2. Mateja Ostojić S. Sava
3. Todor Žarić J. Popović
III-IV RAZRED DEČACI
1. Vuk Šuman B. P. Pinki
2. Strahinja Filipović B.P. Pinki
3. Andrej Joksimović S. Sava
V-VI RAZRED DEČACI
1. Uroš Lazić J.J. Zmaj
2. Darko Grgić S.Sava
3. Danilo Mitrović J.J. Zmaj
VII-VIII RAZRED DEČACI
1. Mirko Mauna J. Popović
2. Dejan Antunović S.Sava
3. Aleksandar Sekulić S. Sava
Ukupan bodovni poredak O.Š. dečaci:
1. Jovan Jovanović Zmaj 11 bodova ( 2x I, 1x III)
2. Sveti Sava 11 bodova (3x II, 2x III)
3. Boško Palkovljević Pinki 8 bodova
4. Jovan Popović 6 bodova
……………………………………….
I-II RAZRED OMLADINKE
1. Slavica Novevski D. Nikšić
2. Marina Prokopović 9. maj
3. Angelina Slankamenac N. Tesla
III-IV RAZRED OMLADINKE
1. Andrea Buha Gimnazija
2. Teodora Skuratović Muzička šk. P. Krančević
3. Tamara Srdić Gimnazija
Ukupan bodovni poredak S.Š. omladinke:
1. Gimnazija 6 bodova
2. Draginja Nikšić 5 bodova
3.-4. 9. maj 3 boda
3.-4. Muzička škola 3 boda
5. Nikola Tesla 1 bod
………………………………………………..
I-II RAZRED OMLADINCI
1. Aleksandar Širadović N. Tesla
2. Nikola Trišić D. Nikšić
3. Stokanović Aleksa Gimnazija
III-IV RAZRED OMLADINCI
1. Marko Belovuković N. Tesla
2. Dejan Alimanović N. Tesla
3. Marko Blagojević PŠH
Ukupan bodovni poredak S.Š. omladinci:
1. Nikola Tesla 13 bodova
2. Draginja Nikšić 3 boda
3.-4. Gimnazija 1 bod
3.-4. PŠH 1 bod
……………………………………..
TRKA VOJSKE, POLICIJE I KPZ-A
Žene:
1. Aleksandra Kostadinović KPZ
2. Jelena Selaković Policijska akad.
3. Mirela Malešević KPZ
Muškarci:
1. Miloš Raičević Policijska st. Beograd
2. Darko stanojević Policijska akad.
3. Petar Šapić Policijska akad.
………………………………………………….
TRKA ZADOVOLJSTVA
Žene:
1. Mirjana Kostadinović
2. Vesna Pavličević
3. Bojana Prokopović
Muškarci:
1. Dušan Roknić
2. Đorđe Krčedinac
3. Srđan Bošković

You May Also Like