Sremska Mitrovica – U nedelju 17.03.2013. godine, u Ekonomskoj školi 9. Maj, održano je opštinsko takmičenje iz Istorije.

Rezultati su sledeći:

OPŠTINA

ŠKOLA

BROJ UČENIKA

PO RAZREDIMA

UKUPNO

Sremska Mitrovica

I

II

III

IV

1. Ekonomska škola “ 9.maj ‘

2. STŠ “Nikola Tesla “

3. Mitrovačka gimnazija

6

5

4

5

4

3

1

13

5

10

11

13

4

28

I RAZRED SREDNJIH STRUČNIH ŠKOLA

ŠIFRA

PREZIME I IME UČENIKA

ŠKOLA

BROJ

BODOVA

OSVOJENO

MESTO

10

Mišković Vlajko

Ekonomska škola “ 9.maj “

46

II

9

Vozarević Vladimir

Ekonomska škola “ 9.maj “

45

III

8

Stanojević Miloš

Ekonomska škola “ 9.maj “

42

III

II RAZRED SREDNJIH STRUČNIH ŠKOLA

ŠIFRA

PREZIME I IME UČENIKA

ŠKOLA

BROJ

BODOVA

OSVOJENO

MESTO

19

Milovančević Vesna

Ekonomska škola “ 9.maj “

47

II

20

Vasiljević Dostana

Ekonomska škola “ 9.maj “

47

II

6

Budečević Milan

STŠ “ Nikola Tesla “

44

III

7

Vučenović Stevan

STŠ “ Nikola Tesla “

42

III

4

Budimirović Nemanja

STŠ “ Nikola Tesla “

42

III

5

Stanišić Nikola

STŠ “ Nikola Tesla “

39

1

Cvijanović Milenko

Ekonomska škola “ 9.maj “

36

2

Maćešić Jovana

Ekonomska škola “ 9.maj “

33

3

Božić Aleksandar

STŠ “ Nikola Tesla “

22

I RAZRED GIMNAZIJE I PRAVNOBIROTEHNIČKE ŠKOLE

ŠIFRA

PREZIME I IME UČENIKA

ŠKOLA

BROJ

BODOVA

OSVOJENO

MESTO

26

Artukov Nikola

Mitrovačka gimnazija

50

I

28

Radulović Danijel

Mitrovačka gimnazija

50

I

24

Božić Đorđe

Mitrovačka gimnazija

50

I

27

Jović Lazar

Mitrovačka gimnazija

50

I

25

Vidaković Dimitrije

Mitrovačka gimnazija

44

III

21

Petrović Marko

Ekonomska škola “ 9.maj “

39

22

Jadranski Danilo

Ekonomska škola “ 9.maj “

32

23

Bradić Vladimir

Ekonomska škola “ 9.maj “

31

II RAZRED GIMNAZIJE I PRAVNOBIROTEHNIČKE ŠKOLE

ŠIFRA

PREZIME I IME UČENIKA

ŠKOLA

BROJ

BODOVA

OSVOJENO

MESTO

11

Ninković Milan

Mitrovačka gimnazija

46

II

14

Nikolić Dejan

Mitrovačka gimnazija

44

III

13

Antonić Vladimir

Mitrovačka gimnazija

43

III

12

Ljubinković Miroslav

Mitrovačka gimnazija

41

IV RAZRED GIMNAZIJE I PRAVNOBIROTEHNIČKE ŠKOLE

ŠIFRA

PREZIME I IME UČENIKA

ŠKOLA

BROJ

BODOVA

OSVOJENO

MESTO

17

Vučenović Danica

Mitrovačka gimnazija

45

II

18

Milaković Gordana

Ekonomska škola “ 9. maj “

43

III

15

Mirković Marko

Ekonomska škola “ 9. maj “

37

16

Novaković Robert

Ekonomska škola “ 9. maj “

30

 

ОПШТИНА

ШКОЛА

БРОЈ УЧЕНИКА

ПО РАЗРЕДИМА

УКУПНО

Сремска Митровица

I

II

III

IV

1. Економска школа “ 9.мај ‘

2. СТШ “Никола Тесла “

3. Митровачка гимназија

6

5

4

5

4

3

1

13

5

10

11

13

4

28

I РАЗРЕД СРЕДЊИХ СТРУЧНИХ ШКОЛА

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

БРОЈ

БОДОВА

ОСВОЈЕНО

МЕСТО

10

Мишковић Влајко

Економска школа “ 9.мај “

46

II

9

Возаревић Владимир

Економска школа “ 9.мај “

45

III

8

Станојевић Милош

Економска школа “ 9.мај “

42

III

II РАЗРЕД СРЕДЊИХ СТРУЧНИХ ШКОЛА

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

БРОЈ

БОДОВА

ОСВОЈЕНО

МЕСТО

19

Милованчевић Весна

Економска школа “ 9.мај “

47

II

20

Васиљевић Достана

Економска школа “ 9.мај “

47

II

6

Будечевић Милан

СТШ “ Никола Тесла “

44

III

7

Вученовић Стеван

СТШ “ Никола Тесла “

42

III

4

Будимировић Немања

СТШ “ Никола Тесла “

42

III

5

Станишић Никола

СТШ “ Никола Тесла “

39

1

Цвијановић Миленко

Економска школа “ 9.мај “

36

2

Маћешић Јована

Економска школа “ 9.мај “

33

3

Божић Александар

СТШ “ Никола Тесла “

22

I РАЗРЕД ГИМНАЗИЈЕ И ПРАВНОБИРОТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

БРОЈ

БОДОВА

ОСВОЈЕНО

МЕСТО

26

Артуков Никола

Митровачка гимназија

50

I

28

Радуловић Данијел

Митровачка гимназија

50

I

24

Божић Ђорђе

Митровачка гимназија

50

I

27

Јовић Лазар

Митровачка гимназија

50

I

25

Видаковић Димитрије

Митровачка гимназија

44

III

21

Петровић Марко

Економска школа “ 9.мај “

39

22

Јадрански Данило

Економска школа “ 9.мај “

32

23

Брадић Владимир

Економска школа “ 9.мај “

31

II РАЗРЕД ГИМНАЗИЈЕ И ПРАВНОБИРОТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

БРОЈ

БОДОВА

ОСВОЈЕНО

МЕСТО

11

Нинковић Милан

Митровачка гимназија

46

II

14

Николић Дејан

Митровачка гимназија

44

III

13

Антонић Владимир

Митровачка гимназија

43

III

12

Љубинковић Мирослав

Митровачка гимназија

41

IV РАЗРЕД ГИМНАЗИЈЕ И ПРАВНОБИРОТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

БРОЈ

БОДОВА

ОСВОЈЕНО

МЕСТО

17

Вученовић Даница

Митровачка гимназија

45

II

18

Милаковић Гордана

Економска школа “ 9. мај “

43

III

15

Мирковић Марко

Економска школа “ 9. мај “

37

16

Новаковић Роберт

Економска школа “ 9. мај “

30

You may also like