Svetosavska povelja

Sremska Mitrovica – Povodom Savindana u Velikoj sali Gradske kuće, danas je održana prigodna svečanost na kojoj su  dodeljene Svetosavske povelje najuspešnijim učenicima sa područja naše opštine.

Pored povelje, najbolji učenici su nagrađeni i novčanom nagradom u vrednosti od 12.000 dinara, dok su mentori nagrađeni sa novčanom nagradom od 3.000 dinara.

Dobitnici Svetosavskih povelja:

OSNOVNE ŠKOLE

DRUŠTVENE NAUKE

1. DANIJEL RADULOVIĆ, «Sveti Sava», Sremska Mitrovica, Mentor: Jugoslav Živanović.

TEHNIKA

2. BOJAN ZDELAR, «Boško Palkovljević Pinki» Sremska  Mitrovica,  Mentor: Drago Trivun.

3. TEODORA SIMIĆ, «Boško Palkovljević Pinki» Sremska Mitrovica,  Mentor: Drago Trivun.

4. MARKO SKAKUN, «Triva Vitasović Lebarnik», Laćarak, Mentor: Slađana Aničić-Đukić.

5. SAŠA MIJATOVIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, Mentor: Andrija Dučak.

6. JELENA MILOŠEVIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, Mentor: Dragana Stevanović.

7. ALEKSANDAR ĆIRIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», SremskaMitrovica, Mentor: Zoran Šarošković.

8. SUZANA VELIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, Mentor: Ivana Vac.

9. SANDRA GERATOVIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, Mentor: Vladimir Pauljev.

MUZIKA
10. MILOŠ MILOVANOVIĆ, «Petar Krančević», Sremska Mitrovica,  Mentor: Mirjana Milaković.

11. ANĐELA TOMIĆ, «Petar Krančević»,Sremska Mitrovica,Mentor: Dušanka Gavrilović.

12. KATARINA MILUTINOVIĆ,  «Petar Krančević», Sremska Mitrovica, Mentor: Milan Čizmić.

13. KLAVIRSKI DUO – Anđela TOMIĆ, Ana KOBAŠ, «Petar Krančević», Sremska Mitrovica, Mentor: Dušanka Gavrilović.

14. IVA LUKAČ, «Petar Krančević»,Sremska Mitrovica, Mentor: Nenad Horvat.

15. MIHAILO MAHOVAC, «Petar Krančević»,Sremska Mitrovica, Mentor: Zorica Opačić.

FIZIČKA KULTURA

16. EKIPNO PIONIRKE – SPORTSKA GIMNASTIKA, Marina NOVOTNI, Jovana RADOJEVIĆ,Vanja VANČIK, Anđela KOVAČIĆ, «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, Mentor: Mlađen Jakovljević

17. UROŠ PETRIĆ, «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, Mentor: Aleksandar Spajić.

18. EKIPNO PIONIRKE – ODBOJKA, «Sveti Sava», Sremska Mitrovica, Mentor: Srđan Božić.

19. EKIPNO PIONIRKE – KOŠARKA,  «Triva Vitasović Lebarnik», Laćarak, Mentor: Nikola Milošević.

20. EKIPNO PIONIRI – MALI FUDBAL, «Triva Vitasović  Lebarnik», Laćarak, Mentor: Ratko Durać.

21. ALEKSA TURUDIĆ, «Boško Palkovljević Pinki», Sremska Mitrovica, Mentor: Igor Došen.

22. MILOŠ VASIĆ, «Boško Palkovljević Pinki», Sremska Mitrovica, Mentor: Igor Došen.

23. ZORANA  BUGARSKI, «Dobrosav Radosavljević Narod», Mačvanska         Mitrovica, Mentor: Igor Došen24. KSENIJA VASELEK, ANASTAZIJA BAJUK, «Boško Palkovljević  Pinki», Sremska Mitrovica, Mentor: Igor Došen.

PRAKTIČNA  NASTAVA

25. VEDRANA STANIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica,           Mentor: LJubica Nerandžić i Verica Popović

SREDNJE ŠKOLE

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

1. DANICA VUČENOVIĆ, Mitrovačka Gimnazija, Mentor: Dobrila Nosović.

2. BOJANA ŠAROŠKOVIĆ, Mitrovačka Gimnazija, Mentor: Dobrila Nosović.

3. MILAN NINKOVIĆ,  Mitrovačka Gimnazija, Mentor: Dobrila Nosović.

PRIRODNE NAUKE

4. MILAN KORNJAČA, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, Mentor: Janko Jovanović.

5. DUŠAN KOSTIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, Mentor: Zlatko Šalić.

6. MILAN KORNJAČA, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, Mentor: Branislava Milašinović.

7. KATARINA GRUJIČIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, Mentor: Goran Milenković .

8. DUŠAN KOSTIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica,  Mentor: Aleksandra Pantić.

9. EKIPNO –  MATEMATIKA, «Mitrovačka gimnazija», Sremska   Mitrovica,   Mentori: Mara Cvijanović,  Aleksandra Pantić i Đorđe Domazet.

DRUŠTVENE NAUKE

10. OGNJEN ĆOSIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, Mentor: Jasminka Obrovac.

11. KRISTINA FRIŠČIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, Mentor: Zorica Obradović.

12. NATAŠA STOJINOVIĆ,  MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, Mentor: Nebojša Mirilović.

13. MINA KUZMINAC, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, Mentor: Zorica Vukmir.

14. ALEKSANDRA PLAVŠIĆ, SEŠ»9.maj», Sremska Mitrovica, Mentor: Tamara Milošević.

MUZIKA

15. ĐORĐE ĐURIĆ, «Petar Krančević», Sremska Mitrovica, Mentor: Bojan Jovanović.

16. LJILJANA ĐAČANIN, „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, Mentor: Milorad Šaponja.

17. TIJANA MILAKOVIĆ, „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, Mentor: Olivera Milić-Hiršer.

18. ANA VUJOVIĆ, „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, Mentor: Margarita Vujović.

19. EKIPNO – SOLFEĐO,  „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica,LJiljana ĐAČANIN, Isidora SKURATOVIĆ, Klara Milena Hiršer,            Mentor: Vesna Radivojević.

20. DEJAN ĆIRKOVIĆ,  „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica,  Mentor: Vesna Radivojević.

21. DIMITRIJE BELJANSKI, „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, Mentor: Vesna Radivojević.

22. NEVENA RADMANOVIĆ, „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica,  Mentor: Zorica Opačić.

23. MILJANA MIHAJLOVIĆ,  „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, Mentor: Branislav Tubić.

FIZIČKA KULTURA

24. NIKOLA  ČANKOVIĆ, Prehrambeno-šumarska i hemijska  škola,Sremska Mitrovica, Mentor: Dragiša Đorđić,  Vladimir Bando.

25. SANDRA POLOVINA, Prehrambeno-šumarska i hemijska škola,  Sremska Mitrovica, Mentor: Nenad Kosijer,                                                    Dejan Jukić.

26. JOVAN DOMBA, STŠ »Nikola Tesla», Sremska Mitrovica  Mentor: Igor Došen.

27. EKIPNO OMLADINKE – SPORTSKA GIMNASTIKATatjana TADIĆ, Nina MILANKOVIĆ,Nataša UVALIĆ, Aleksandra MAKSIMOVIĆ, Ekonomska škola «9. maj» Sremska Mitrovica, Mentor: Siniša Jukić.

28. IGOR LACKOVIĆ, Ekonomska škola «9. maj»  Mentor: Aleksandar Prokić.

29. MARIJA VUČENOVIĆ, MŠ «Draginja  Nikšić»Mentor: Vesna Novaković.

30. DRAGAN GMIZIĆ, MŠ «Draginja  Nikšić»     Mentor: Stevan Savičević.

 

You May Also Like