Sremska Mitrovica – Načelnik Komunalne policije grada Beograda posetio je Sremsku Mitrovicu, na poziv načelnika Komunalne policije grada Sremska Mitrovica Miroslava Jokića.

Radni sastanak je održan u Gradskoj kući, kada je dogovorena saradnja između Komunalne policije ova dva grada.

Na radnom sastanku dogovoren je sporazum koji će u narednom periodu biti i potpisan.

Prema rečima načelnika Komunalne policije grada Beograda Nebojše Tomića, Sremska Mitrovica je među retkim gradovima u Srbiji koji pokazuju visok nivo volje, uz efikasne ideje koje se uspešno sprovode. Želja za unapređenjem rada nam je zajednička i ovakve posete mogu samo da koriste u prepoznavanju problema i načinima za njihovo rešavanje – rekao je Tomić, načelnik Komunalne policije.

Predstavnici Komunalne policije Beograda obišli su u okviru posete Carsku palatu i druge znamenitosti Grada Sremsaka Mitrovica.

Pored načelnika Službi komunalne policije Sremske Mitrovice i Beograda, radnom sastanku u mitrovačkoj Gradskoj kući prisustvovali su i zamenik gradonačelnika Sremske Mitrovice Tomislav Janković, zamenik načelnika Komunalne policije grada Beograda Aleksandar Kostić i pomoćnik načelnika Komunalne policije grada Beograda Srđan Ilić.

Možda Vam se svidi i