„Podrinje“ osvojilo bodove u Novom Sadu

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica/Novi Sad – U okviru petog kola Vojvođanske A stonoteniske lige STK „NS 2011.“ poražen je od stgrane STK „Podrinje“ iz Mačvanske Mitrovice rezultatom 3:4  (po mečevima 3:2 – 2:3 – 3:1 – 2:3 – 1:3 – 3:0 – 0:3).

Pre ovog meča „Podrinje“ je zauzimalo trećem mestu sa bodom zaostatka od prvoplasiranog i drugoplasiranog na tabeli, dok su domaćini zauzimali peto mesto.

U prvom meču domaći igrač Vlaisavljević pobedio je tesnim rezultatom Antonijevića iz Podrinja sa 3:2  (8/11 – 7/11 – 11/4 – 11/5 – 11/9).

Drugi meč doneo je izjednačenje od 1:1. Ralić je prvo poveo sa 2:0 u setovima, a onda je Čupić zaigrao mnogo bolje i u naredna tri seta pobedio  tako da je igrač „Podrinja“ meč dobio sa 2:3 (11/9 – 11/6 – 7/11 – 8/11 – 3/11).

Treći meč ponovo dobijaju domaćini iz Novog Sada. Vujčin je u četiri seta savladao Vuletića rezultatom 3:1 (12/10 – 8/11 – 11/7 – 11/6).

U četvrtom meču u dublu ponovo izjednačenje u trenutom meču od 2:2. Vujčin i Rakić pobeđiju u prva dva seta, a onda u naredna tri izgubili su od daleko boljeg dubla iz Mačvanske Mitrovice, Čupića i Vuletića sa 2:3 (7/11 – 5/11 – 14/12 – 11/6 – 10 /12).

Peti meč je doneo vođstvo „Podrinja“ u mečevima na 2:3. Vlaisavljević je poražen od Čupića 1:3 (11/8 – 5/11 – 4/11 -6/11).

Šesti meč i  ponovo izjednačenje u trenutnom rezultatu  na 3:3. Igrač domaćina, Vujčin, savladao je Antonijevića sa 3:0 (11/7 – 11/4 – 11/8).

Sedmi i odlučujući meč za pobednika na ovom susretu između Rakića iz Novog Sada i Vuletića iz Mačvanske Mitrovice završen je na radost gostiju. Vuletić je deklasirao svog protivnika u tri seta (8/11 – 3/11 – 5/11) i tako doprineo ovoj velikoj pobedi.

Narednog vikenda se ne igraju mečevi, a drugog vikenda u Mačvanskoj Mitrovici igraće se derbi meč, „Podrinje“ dočekuje drugoplasiranu ekipu na tabeli „Gusar“ iz Stapara. Biće ovo sjajna prilika za ljubitelje stonog tenisa da prisustvuju jednom velikom meču dve jake ekipe, a narvno biće to prililka i da svojim navijanjem pomognu ekipi „Podrinja“ da nastavi sa nizom pobeda.