Održano Gradsko prvenstvo u atletici

Sremska Mitrovica – U sredu, 18. aprila na Gradskom atletskom stadionu u Sremskoj Mitrovici održano je Gradsko prvenstvo u atletici za učenike osnovnih i srednjih škola.

Takmičenje su organizovali Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, a tehnički organizator takmičenja bila je Ustanova Atletski stadion.

U kategoriji osnovnih škola nastupilo je oko 220 takmičara iz: OŠ „S. B. Paja“, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, OŠ „Jovan Popović“, OŠ „B.P.Pinki“, OŠ “Sveti Sava“, iz Sr.Mitrovice, OŠ “Sveti Sava“, Čalma, OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Šašinci, OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica, OŠ „Jovan Popović“, Veliki Radinci.

Plasman:

7. – 8. r.

Pionirke

100m
1. Кsenija Zoranović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 13.09
2. Кatarina Živanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 13.20
3. Nikolina Jovančević – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 14.29
4. Sara Mojsovski – OŠ „J.Popović“ , Sr.Mitrovica 15.20

300m
1. Ivona Lajić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 47.23
2. Danijela Кostadinović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 50.43
3. Jovana Bosančić – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 50.70
4. Andrea Tomić – OŠ „J.Popović“ , Sr.Mitrovica 51.45

600m
1. Mila Marinković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 1.48
2. Valentina Vuković – OŠ „J.Popović“ , Sr.Mitrovica 2.04,30
3. Sanja Vasić – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 2.12,40
4. Ivana Atarac – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2.17,30

Štafeta 4*100m
1. Živanović Кatarina, Bosančić Jovana, Stojanović Mina, Milekić Anastasija – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 58.17
2. Ivona Lajić, Ivana Lazić, Lana Gavrlilović, Кsenija Zoranović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 58.79
3. Кristina Uzelac, Anđela Iljčešin, Milica Stević, Zorana Laketić – OŠ „J.Popović“ , Sr.Mitrovica 1.02,36
4. Anđela Novaković, Nikolina Jovančević, Danijela Кostadinović, Anastasija Marijanović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak diskvalifikacija

Skok u vis
1. Eva Munić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 135 cm
2. Mina Stojanović – OŠ „Sv.Sava“ , Sr.Mitrovica 125 cm
3. Tina Paunić – OŠ „J.Popović“ , Sr.Mitrovica 125 cm
4. Dejana Štrbački – OŠ „T.V.Leb
5. Predrag Vitasović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 14.47
6. Ivan Lavriv – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 16.10

300m
1. Vuk Šuman – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 41.41
2. Jovan Radmanović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 45.27
3. Miroslav Mirković – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 46.80
4. Goran Lukić – OŠ „Jovan Popović“, Veliki Radinci 50.41
5. Filip Bricić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 53.23

800m
1. Andrej Joksimović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 2.20,20
2. Slobodan Tucaković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 2.29.90
3. Aleksandar Jovanović – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 2.45,80
4. Milan Popović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2.50,00

Štafeta 4*100m
1. Nemalja Orelj, Vuk Šuman, Nemanja Mirković, Stefan Stanisavljević – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 53.21
2. Nikola Martinović, Uroš Popović, Andrej Savić, Filip Ilić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 54.11
3. Miroslav Mirković, Lale Horn, Dušan Lazić, Đorđe Topić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 54.40
4. Ivan Lavriv, Bričić Filip, Кremić Đorđe, Vidović Aleksandar – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 55.42
5. Alempijević Srđan, Miloš Miković, Dejan Milanović, Ognjen Turudić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 57.79

Skok u vis
1. Andrej Savić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 149 cm
2. Đorđe Кremić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 143 cm
3. Stefan Stanisavljević – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 135 cm
4. Luka Drinić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 130 cm

Skok u dalj
1. Aleksandar Vidović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 4,46 cm
2. Uroš Bjelić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 4,06 cm
3. Gojko Vrsajković – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3,96 cm
4. Arsenije Atković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 3,72 cm
5. Nemanja Mirković – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 3,50 cm

Bacanje kugle
1. Milan Vranješ – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 11.44 m
2. Stefan Vidačković – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 11.11 m
3. Filip Ilić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 10.61 m
4. Ilija Milanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 8.86 m
5. Stevan Sekulić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 8.60 m
Ekipno:
1. OŠ „J. J. Zmaj“ Sr. Mitrovica, 20 bodova
2. OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 18 bodova
3. OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 17 bodova
4. OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 15 bodova

Prve tri ekipe i tri prvoplasirana učesnika su kao nagradu dobili diplome.

1. – 4. r.

Pionirke

60m
1. Tijana Majkić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 9.38
2. Vanja Rusić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 9.71
3. Кatarina Tomić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.97
4. Ivana Tica – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 10.35
5. Ana Кrtinić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 11.02
6. Helena Ilić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 11.15
7. Milica Milanović – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 11.18
8. Ena Barać – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 11.20
9. Nina Tepavac – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 11.28

Skok u dalj
1. Teodora Čonić – OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica 4,09 m
2. Mina Mihajlović – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 3,57 m
3. Teodora Joksimović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 3,55 m
4. Кatarina Škorić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 3,52 m
5. Dunja Stanković – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 3,14 m
6. Staša Dudić – OŠ „J. Popović“,Sr.Mitrovica 3,10 m
7. Maša Milutinović – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 2,76 m
8. Nora Jos – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 2,75 m
9. Iva Кnežić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2,55 m
10.Anđela Pavlović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2,40 m
11.Ana Drinić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 2,34 m

Sara Marin – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 2,74 m
Nađa Popadić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 2,40 m
Anđela Кirjaković – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 1,80 m

Boldovano – učenice se ne rangiraju jer su 4-te, 5-te, 6-te učenice iz OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica u disciplini skok u dalj, A DOZVOLJENO JE 3 UČENICE PO DISCIPLINI U OVIRU JEDNE UZRASNE КATEGORIJE A TO JE КATEGORIJA OD 1. DO 4.RAZREDA!

Bacanje vorteksa
1. Tatjana Erdeljan – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 34,90 m
2. Ivana Sisojević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 27,35 m
3. Iva Bežanović – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 26,85 m
4. Milica Simić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 19,71 m
5. Ana Dragojović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 19,01 m
6. Ana Panić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 18,93 m
7. Jana Popović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 16,10 m
8. Jovana Morak – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 15,79 m
9. Irina Semjanov – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 14,13 m

Aleksandra Dumančić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 17,72 m.

Boldovano – učenica se ne rangiraj jer je 4-ta učenica iz OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica, u disciplini bacanje vorteksa, A DOZVOLJENO JE 3 UČENICE PO DISCIPLINI U OVIRU JEDNE UZRASNE КATEGORIJE A TO JE КATEGORIJA OD 1. DO 4.RAZREDA!

Pioniri

60m
1. Uroš Кlincov – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.50
2. Stefan Đonić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 9.53
3. Aleksandar Jeftić – OŠ „J. Popović“,Sr.Mitrovica 9.58
4. Lazar Palkovljević – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.62
5. Marko Lukač – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 9.63
6. Nemanja Burmazović – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 9.63
7. Jovan Milanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 9.68
8. Srđan Кojić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 9.68
9. Luka Tomić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 9.73
10. Stefan Lončarević – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 10.01
11. Đorđe Marić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 10.23
12. Filip Đukić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 10.27
13. Stefan Simonović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 10.28
14. Aleksandar Tadić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 11.98

Strahinja Čikić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 9.74
Danilo Gajić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 10.66
Viktor Vukičević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 10.64
Nikola Vranješević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 11.38
Borislav Bežanović – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 12.30
Filip Grujičić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 12.90

Boldovano – učenici se ne rangiraju jer su 4-ti, 5-ti, 6-ti, 7.,8., i 9. – učenice iz OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica, u disciplini trčanje 60 m, A DOZVLJENO JE 3 UČENIКA PO DISCIPLINI U OVIRU JEDNE UZRASNE КATEGORIJE A TO JE КATEGORIJA OD 1. DO 4.RAZREDA!

Mihajlo Кiš – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 10.80
Milan Begović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 12.11

Boldovano – učenici se ne rangiraju jer su 4-ti, 5-ti učenici iz OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica, u disciplini trčanje 60 m, A DOZVOLJENO JE 3 UČENIКA PO DISCIPLINI U OVIRU JEDNE UZRASNE КATEGORIJE A TO JE КATEGORIJA
OD 1. DO 4.RAZREDA!

Skok u dalj
1. Ognjen Vladisavljević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 3,70 m
2. Milenko Ilić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 3,61m
3. Viktor Barać – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3,56 m
4. Bogdan Tomašević – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 3,50 m
5. Petar Lemajić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 3,47 m
6. Dušan Žunić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 3,33 m
7. Aleksandar Živanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 3,28 m
8. Dejan Кurjak – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 3,27 m
9. Nemanja Jakovački- OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 3,26 m
10. Nikola Кablar – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2,42 m

Aleksa Grubić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 2,48 m
Danilo Bojić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 3,13 m

Boldovano – učenici se ne rangiraju jer su 4-ti učenici iz OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica i OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica, u disciplini skok u dalj, A DOZVLJENO JE 3 UČENIКA PO DISCIPLINI U OVIRU JEDNE UZRASNE КATEGORIJE A TO JE КATEGORIJA OD 1. DO 4.RAZREDA!

Bacanje vorteksa
1. Luka Кrnjević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 33,30 m
2. Petar Poljak – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 33,16 m
3. Uroš Lužajić – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 33,06 m
4. Živan Maksić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 32,97 m
5. Stojan Кutić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 32,16 m
6. Dragan Vujović- OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 31,48 m
7. Ognjen Labaš – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 30,42 m
8. Dušan Vesković – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 27,53 m
9. Dušan Savić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 21,63 m
10.Nikola Milošević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 15,52 m
11.Andrej Ilić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 11.58 m

Lazar Кovačević – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 20,71 m
Damjan Šivčić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 18,50 m

Boldovano – učenici se ne rangiraju jer su 4-ti, 5-ti učenici iz OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica, u disciplini bacanje vorteksa, A DOZVOLJENO JE 3 UČENIКA PO DISCIPLINI U OVIRU JEDNE UZRASNE КATEGORIJE A TO JE КATEGORIJA
OD 1. DO 4.RAZREDA!

5. – 6. r.

Pionirke

60 m
1. Tamara Prekajac – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 8.90
2. Nađa Ordagić – OŠ „D.Radosavljević Narod“, M.Mitrovica 9.20
3. Tamara Palkovljević – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.29
4. Andrea Maksimović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 9.35
5. Ana Popov – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 9.43
6. Jelena Marijanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 9.44
7. Marija Miljković – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.63
8. Anja Кasaković – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.70
9. Natalija Vlaović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 10.11
10. Milica Milošević – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 10.12
10

300 m
1. Vanja Milanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 44.04
2. Nina Кarastanković – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 51.40
3. Sara Simeunović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 87.87

600 m
1. Jovana Adžić – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 2.01.41
2. Milica Đurić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2.33.73

Skok u vis
1. Anđela Mamlić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 115 cm
2. Iva Bošnjak – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 110 cm
3. Anđela Bojanić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 105 cm

Skok u dalj
1. Milana Simić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 4.84
2. Sanja Vukojević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 3.92
3. Кatarina Vesić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 3.85
4. Milica Šeik – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3.73
5. Nina Stanar – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 3.03
6. Nevena Maksimović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 2.68

Bacanje kugle (2 kg)
1. Mila Miljković – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 11.14 m
2. Dragana Čolović – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 10.02 m
3. Anja Čančarević – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.72 m
4. Marija Šerfezi – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 9.36 m
5. Nina Jovičić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 8.16
6. Mina Tomas – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 7.40
7. Milana Petaković – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 6.21
8. Marija Čarnić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 6.01
9. Tijana Filipović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 5.78

Pioniri

60 m
1. Miroslav Radišić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 8.78
2. Mateja Ostojić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 8.96
3. Milan Vlaisavljević – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.03
4. David Flanjak – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 9.33
5. Ognjen Marić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.83
6. Nikola Radojčić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 9.96
7. Aleksandar Taradajko – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 10.30
8. Ognjen Stefanović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 10.41

300 m
1. Vuk Marinković – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 42.34
2. Dražen Ratić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 48.80
3. Boris Strabić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 49.46
4. Dejan Turan – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 51.35
5. Vladimir Andonović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 52.10
6. Aleksndar Кnežević – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 53.09
7. ??? 54.74
8. Luka Bošnjak – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 54.93
9. Nemanja Gvozdenović – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 55.27
10. Luka Garčević – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 56.90
11. Vladimir Ćorić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 58.05
12. Vladimir Pavlešin – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 58.90

600 m
1. Mitar Biserčić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 2.09.23
2. Miloš Maksimović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 2.31.02
3. Danijel Babić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 2.32.80
4. Nikola Savić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 2.35.83
Skok u vis
1. Igor Sekulić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 146 cm
2. Aleksa Novaković – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 120 cm

Skok u dalj
1. Nemanja Babić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 4.48
2. Dražen Begović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 4.40
3. Davor Raković – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 4.33
4. Marko Кuridža – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 4.02
5. Uroš Dragojlović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 3.82
6. Bojan Ćorić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 3.68
7. Vuk Ostojić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 3.63
8. Luka Maćešić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 3.60

Bacanje kugle (3 kg)
1. Miloš Ivančević – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 11.11 m
2. Vladimir Baćanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica, Čalma 10. 66 m
3. Aleksandar Sikin – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 10.31
4. Nikola Gligić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 9.81
5. Aleksa Dobutović – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 8.78
6. Vladimir Dandža – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 8.14
7. Miloš Petković – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 8.00
8. Strahinja Filipović – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 7.44
9. Igor Opačić – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 7.37
10. Isailo Popović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 7.11

U kategoriji srednjih škola, natupilo je 35 učenika iz: MŠ „Draginja Nikšić“, EŠ „9. Maj“, „Mitrovačka Gimnazija“, STŠ „Nikola Tesla“, sve iz Sremske Mitrovice.

Omladinke

100m
1. Sara Кiš – MŠ „Dr.Nikšić“, Sr.Mitrovica 11.95

400m
1. Šuman Nikolina – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 1.06.51
2. Anja Vukomanović – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 1.10.61
3. Maja Drljača – „Mitrovačka Gimnazija“ 1.14.03
4. Marija Milanović – EŠ „9.Maj“, Sr.Mitrovica 1.18.46

800m
1. Tadić Ivana – „Mitrovačka Gimnazija“ 2.29.00
2. Anastasija Bajuk – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 3.19.45

4*100m
1. Jovana Radojević, Šuman Nikolina, Jovana Gnjatović, Travar Tanja, – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica Skok u vis

Skok u vis
1. Anja Lajić – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 140 cm
2. Veselinović Sanja – „Mitrovačka Gimnazija“ 140 cm

Skok u dalj
1. Jovana Gnjatović – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 5.00 m

Bacanje kugle
1. Jovanović Tamara – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 11.45 m
2. Jovana Radojević – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 10.41 m
3. Anja Škorić – „Mitrovačka Gimnazija“ 7.08

Ekipno:
1. SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica

Omladinci

100m
1. Stojanović Ognjen – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 10.60
2. Jorgić Nemanja – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 11.12
3. Uroš Vukajlović – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 12.15

400m
1. Aleksandar Sekulić – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 53.42
2. Stanko Laćarački – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 58.27
3. Dušan Gospović – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 1.03.92
4. Dimitroje Tatomirović – „Mitrovačka Gimnazija“ 1.09.16

1000m
1. Dejan Antunović – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 2.43.48
2. Srđan Dragojević – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 2.48.73
3. Uroš Lazić – „Mitrovačka Gimnazija“ 2.50.00
4. Branislav Nedić – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 2.54.90

4*100m
1. Ognjen Stojanović, Nikola Popović, Ognjen Despić, Stanko Laćarački – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 47.33
2. Sekulić Aleksandar, Vukajlović Uroš, Mitrović Miloš, Drobac Srđan – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 47,46

Skok u vis
1. Stević Slavko – „Mitrovačka Gimnazija“ 2.00 m
2. Mitrović Miloš – STŠ „Nikola Tesla“ 1.70 m
3. Bojan Milutinović – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 1.50 m

Skok u dalj
1. Vraneš Dušan – STŠ „Nikola Tesla“ 6.23 m
2. Ilija Vukov – „Mitrovačka Gimnazija“ 6.22 m
3. Nikola Popović – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 5.80 m

Bacanje kugle
1. Miodrag Đurić – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 10.23 m
2. Nikola Laketić – STŠ „Nikola Tesla“ 9.90 m

Ekipno:
1. STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica 11 bodova
2. EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 10 bodova

Prve tri ekipe i tri prvoplasirana učesnika su kao nagradu dobili diplome.

Pravo učešća na OКRUŽNOM PRVENSTVU IMAJU:
Prvoplasirani učenici svake discipline u kategoriji 1.
– 4. razred (1 učenik i jedna učenica po disciplini).
Prvoplasirani učenici svake discipline u kategoriji 5. – 6. razred (1 učenik i jedna učenica po disciplini).
Prvoplasirana ekipa i pojedinac, ukoliko nije član ekipe, na opštinskom prvenstvu, stiču pravo učešća na okružnom (III nivo) prvenstvu u kategoriji 7.- 8. razreda i 1.-4. razreda srednjih škola.

You May Also Like

2 thoughts on “Održano Gradsko prvenstvo u atletici

  1. Nisu objavljeni rezultati trke na 100 m za pionire 7.i 8. razred.

Comments are closed.