Održane Male Olimpijske igre

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Okružno prvenstvo – Male Olimpijske igre održane su juče u Poslovno sportskom centru „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski Savez grada Sremska Mitrovica, a nastupilo je 220 učenika.

U kategoriji prvih razreda učestvovalo je 4 ekipe iz 4 osnovne škole: OŠ „Petar Кočić“, Inđija, OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica, OŠ „Milan Hadžić“, Vojka, OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma.

Plasman:

OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 195,65
OŠ „Petar Кočić“, Inđija 214,93
OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica 218,81
OŠ „Milan Hadžić“, Vojka 263,05

Najbrži učenik u kategoriji prvih razreda bio je Mateja Marčetić (OŠ „Petar Кočić“, Inđija) sa vremenom 17,83 sek.

Najbrža učenica u kategoriji prvih razreda bila je Sekulić Dragana (OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma ) sa rezultatom 18,89 sek.

U kategoriji drugih razreda učestvovalo je 4 ekipe iz 4 osnovne škole: OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma, OŠ „Dušan Jerković, Inđija“, OŠ „Milan Hadžić“, Vojka, OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica.

Plasman:

OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica 223,19
OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 240,33
OŠ „Dušan Jerković, Inđija“ 264.37
OŠ „Milan Hadžić“, Vojka 300,01

Najbrži učenik u kategoriji drugih razreda bio je Aleksa Žigmundovac (OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica) sa vremenom 18,27 sek.

Najbrža učenica u kategoriji drugih razreda bila je Teodora Bačić (OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica) sa rezultatom 20,53 sek.

U kategoriji trećih razreda ženske konkurencije učestvovalo je 5 ekipa iz 5 osnovnih škola: OŠ „Dušan Jerković“, Ruma, OŠ „Milan Hadžić“, Vojka, , OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica, OŠ „Braća Grulović“, Beška, OŠ „Dositej Obradović“, Irig.

Plasman:

OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica, 288,07
OŠ „Braća Grulović“, Beška 294,36
OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 310,25
OŠ „Dositej Obradović“, Irig 369,04
OŠ „Milan Hadžić“, Vojka 372,84

Najbrža učenica u kategoriji trećih razreda bila je Teodora Joksimović OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica sa vremenom 25,17 sek.

U kategoriji trećih razreda muške konkurencije učestvovalo je 5 ekipa iz 5 osnovnih škola: OŠ „Milan Hadžić“, Vojka, OŠ „Dositej Obradović“, Irig, OŠ „Petar Кočić“, Inđija, OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma, OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica.

Plasman:

OŠ „Sv. Sava“, Sr. Mitrovica 261,48
OŠ „Petar Кočić“, Inđija 277,61
OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 291,40
OŠ „Milan Hadžić“, Vojka313,75
OŠ „Dositej Obradović“, Irig 315,70

Najbrži učenik u kategoriji trećih razreda bio je Mihailo Milošević (OŠ „Sv. Sava“, Sr.Mitrovica) sa vremenom 23,10 sek.

Tri prvoplasirane ekipe, svaki pojedinac tri prvo plasirane ekipe su kao nagrade dobili diplome. Takođe, najbrži učenik i najbrža učenica u svakoj kategoriji su dobili diplome.

You may also like