Održano Gradsko prvenstvo u gimnastici

Sremska Mitrovica – U prostorijama Sokolskog društva u Sremskoj Mitrovici, u petak, 11. marta održano je Gradsko prvenstvo u gimnastici za osnovne škole.

Prvenstvo je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, a tehnički organizator takmičenja bilo je Sokolsko društvo „Sremska Mitrovica“.

Na takmičenju je ukupno nastupilo 52 takmičara iz 6 osnovnih škola (OŠ „B.P.Pinki“, OŠ „S.B.Paja“, OŠ „Sv. Sava“, OŠ „J. Popović“ iz Sr. Mitrovice, OŠ „J.J. Zmaj“, OŠ „D.R. Narod“, Mačvanska Mitrovica).

Plasman
U kategoriji pionirki od 1. do 4. razreda nastupilo 23 učesnice i pet ekipa i to: OŠ „B.P.Pinki“, OŠ „J.J.Zmaj“,OŠ „J. Popović“ OŠ „S.B.Paja“, OŠ „D.R.Narod“, Mačvanska Mitrovica.

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRKE (1-4) EKIPNO

1. OŠ „J. Popović“, SM
2. OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica
3. OŠ „B.P.Pinki“, SM

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRKE (1-4) POJEDINAČNO
1. Milana Simić, OŠ „S.B.Paja“
2. Anja Đokić, OŠ „J. Popović“
3. Elena Milošević, OŠ „J. Popović“

U kategoriji pionira od 1. do 4. nije nastupila ni jedna ekipa. U pojedinačnoj konkurencije nastupio je jedan takmičar.

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRI (1-4) POJEDINAČNO
1. Aleksandar Belić, OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica

U kategoriji pionirki od 5. do 6. razreda nastupilo je 15 učesnica i tri ekipe: OŠ „B.P.Pinki“, OŠ „Sv. Sava“, OŠ „J.J.Zmaj“.

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRKE (5-6) EKIPNO
1. OŠ „B.P.Pinki“, SM
2. OŠ „Sv. Sava“, SM
3. OŠ „J.J.Zmaj“, SM

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRKE (5-6) POJEDINAČNO
1. Anđela Kovačić, OŠ „J. Popović“
2. Marina Burmudžija, OŠ „B.P.Pinki“
3. Anja Žunić, OŠ „B.P.Pinki“

U kategoriji pionira od 5. – 6. razreda nastupilo je 4 takmičara i jedna ekipa, OŠ „B.P.Pinki“.

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRI (5-6) EKIPNO
1. OŠ „B.P.Pinki“

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRI (5-6) POJEDINAČNO
1. Boris Giner, OŠ „B.P.Pinki“
2. Marko Burmudžija, „B.P.Pinki“
3. Predrag Đuričić, „B.P.Pinki“

U kategoriji pionirki od 7. – 8. razreda nastupilo je 9 učesnica i dve ekipe: OŠ „J. Popović“ i OŠ „Sv. Sava“

OSNOVNE ŠKOLE DEVOJČICE (7-8) EKIPNO
1. OŠ „Sv. Sava“
2. OŠ „J. Popović“

OSNOVNE ŠKOLE DEVOJČICE (7-8) POJEDINAČNO
1. Teodora Vančik, OŠ „Sv. Sava“
2. Jelena Žilić, OŠ „Sv. Sava“
3. Vanja Vančik, OŠ „J. Popović“

U kategoriji pionira od 7. do 8. razreda nije bilo takmičara.
Tri prvoplasirane ekipe su kao nagrade dobile dipplome i pehare, a tri prvoplasirana pojedinca/ke pored diplome dobila su i medalje.

12833361_1677719495814326_213919124_n

gimnastika1

You May Also Like