Sremska Mitrovica/Nova Pazova – Fudbaleri „Radničkog“ iz Sremske Mitrovice savladali su rezultatim 2:0 imenjake iz Nove Pazove.
Stadion „Radničkog“ u Novoj Pazovi, gledalaca 200, sudija Ljubinkovic Branislav iz Rume.
Strelici: Kovačić Aleksandar u 30. i Skorupan Damir u 40. minuti za „Radnički“ iz Sremske Mitrovice.
FK „Radnički“ Sremska Mitrovica: Petrović, Novaković, Sovilj, Lovrić, Stupar, Ninković, Kovačić, Savić, Skorupn, Lukić, Simikić N. Igrali su još Milojević, Berić i Bojić.
Igrač utakmice Aleksandar Kovačić Saks.
U utakmici dva sremska radnička kluba, Mitrovčani su odenli ubedljivu pobedu i potpuno su nadigrali imenjaka iz Nove Pazove.
Hesneri su pružili odličnu partiju, sigurnom i disciplinovanom igrom sa puno šansi i zasluženo nose tri boda u Hesnu.
Igrač utakmice je Aleksandar Kovačić Saks, koji je na trećoj utakmici zaredom postigao vodeći gol za Radnički.
Saks je obeležio start sezone u Srpskoj ligi Vojvodina i pred njim je velika i blistava karijera.
Agilna uprava Hesneraca pojačana povratnikom iz Nemačke Miškom Stojčićem je pokazala da odlično i odgovorno vode klub, a rezultati i stanje na tabeli sve govore.
Piše: Jovica Stević