Rezultati i najava utakmica 28. Međunarodnog futsal turnira

Sremska Mitrovica – Nakon dva dana pauze 28. Međunarodni futsal turnir koji se odigrava u Poslovno sprtskom centru „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici se nastavio juče.

Rezultati utakmica:

Petak, 25. decembar

Seniori:
„Popović Trejd“ (Sremska Mitrovica) – FK „Srem“ (Sremska Rača) – 8:2
„Finagra“ DOO (Sremska Mitrovica) – KMF „U-21“ (Ugljevik) – 4:6
„Botafogo“ (Novi Beograd) – FK „Srem“ (Sremska Rača) – 10:2
KMF „U-21“ (Ugljevik) – FK „Fruškogorac“ (Manđelos) – 6:0
„Popović Trejd“ (Sremska Mitrovica) – „Botafogo“ (Novi Beograd) – 2:3

futsal
Foto: Psc Pinki/facebok

Najava utakmica:

Subota, 26. decembar

Pioniri:
10:00 časova – „Mega Špedicija“ (Sremska Mitrovica) – „Maj Drims“ (Laćarak)
10:35 časova – ŽFK „Srem“ (Sremska Mitrovica) – FK „Borac“ (Martinci)
11:10 časova – Kameleon“ (Sremska Mitrovica) – ŽFK „Sremice“ (Sremska Mitrovica)
11:45 časova – FK „Borac“ (Veliki Radinci) – „Radnički 1922“ (Laćarak)
12:20 časova – KMF „Deus“ (Sremska Mitrovica) – „Feniks Nedeljković“ (Sremska Mitrovica)

Seniori:
18.00 časova – KMF „Euro Motus“ (Beograd) – „Alternativo“ (Ugljevik)
20:00 časova – „Alternativo“ (Ugljevik) – Demokratska stranka (Sremska Mitrovica)
21:00 časova – FK „Mitros“ (Sremska Mitrovica) – „Dadex“ (Mačvanska Mitrovica)

Mlađi veterani:
19:00 časova – „Domis Enterijeri“ (Sremska Mitrovica) – „Portugalci“ (Sremska Mitrovica)

Nedelja, 27. decembar
Pioniri:
10:00 časova – „Dar – Mar“ (Dublje) – FK „LSK“ (Laćarak)

Kadeti:
10:35 časova – „Inđija“ – „Lorist“ (Sremska Mitrovica)
11.30 časova – „Zeka“ (Ravnje) – Veterinarska stanica „Bavet Fish Coorp“ (Kuzmin)
12.30 časova – „Inđija“ (Inđija) – Kafe „Dolče Vita“ (Laćarak)
13.30 časova – „Paripović“ DOO (Šid) — „Libertas“ (Sremska Mitrovica)

Stariji veterani
17:00 časova – „Otpisani“ (Sremska Mitrovica) – „Pitomi Zeka“ (Banovo Polje)

Seniori:
18:00 časova – „Trgovački“ (Sremska Mitrovica) – Optika „Kuburić“ (Sremska Mitrovica)
19:00 časova – Sportske kladionice „Soker“ (Novi Beograd) – FK „Planinac“ (Ležimir)
20:00 časova – MUP (Sremska Mitrovica) – FK „Sloga“ (Čalma)
21:00 časova – Sportske kladionice „Soker“ (Novi Beograd) – KPZ (Sremska Mitrovica)

Pročitajte još