Održano Gradsko prvenstvo u plivanju za osnovce i srednjoškolce

Sremska Mitrovica – U Sportskom centru “Oaza” u Sremskoj Mitrovici danas u prepodnevnim časovima održano je Gradsko prvenstvo u plivanju za učenke osnovnih i srednjih škola.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski Savez grada Sremska Mitrovica.

Na takmičenju je ukupno učestvovalo 47 plivača iz sedam osnovnih i tri srednje škole.

plivanje

Učestvovali su učenici OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Sremska Mitrovica, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Šašinci, OŠ „Boško Palkovljević Pinki“ Sremska Mitrovica, OŠ „Jovan Popović” Sremska Mitrovica, OŠ „Sveti Sava“ Sremska Mitrovica, OŠ „Triva Vitasović Lebarnik“ Laćarak, OŠ „Dobrosav Radosavljević Narod“ Mačvanska Mitrovica, kao i učenici STŠ „Nikola Tesla“, MŠ „Draginja Nikšić“ i “Mitrovačke gimnazije”.

plivanje1
Plasman:

Disciplina KRAUL 50 m OSNOVNE ŠKOLE

1. – 4. RAZRED DEČACI

1. Sergej Kuzmanović „J. J. Zmaj“ SM – 1:02,19
2. Vladimir Radmanović „J. J. Zmaj“ SM – nije startovao

1. – 4. RAZRED DEVOJČICE

1. Ana Popov „J. J. Zmaj“ SM – 38,80
2. Sara Milovanović „D. R. Narod“, MM

5. – 6. RAZRED DEČACI

1. Nemanja Kuzminac „T.V. Lebarnik“ Laćarak – 58,91

5. – 6. RAZRED DEVOJČICE

1. Kristina Uzelac „J. Popović“ SM – 37,13
2. Anja Vitasović „T. V. Lebarnik“ Laćarak – 54,40
3. Kristina Kuzminac „T. V. Lebarnik“ Laćarak nije startovala

7. – 8. RAZRED DEČACI

1. Jovan Jović „J. J. Zmaj“ SM – 33,86
2. Pavle Nićković „J. Popović“ SM – 36,20
3. Danilo Durać „T. V. Lebarnik“ Laćarak – 46,21
4. Uroš Lazić „J. J. Zmaj“ SM – 48,39
5. Bojan Prijić „J. J. Zaj“ SM – 48,95
6. Miloš Đurić „T. V. Lebarnik“ Laćarak – 51,27

7. – 8. RAZRED DEVOJČICE

1. Isidora Ćirić „J. J. Zmaj“ SM – 58,34
2. Cvija Đurić „T. V. Lebarnik“ Laćarak – 1:17,54

Disciplina KRAUL 100 m SREDNjE ŠKOLE

Dečaci:

1. Zoran Bukorac Mitrovačka Gimnazija – 1:11,75

Devojčice:

1. Ana Plavšić Mitrovačka Gimnazija – 1:14,92
2. Dajana Jelić Mitrovačka Gimanzija – 1:18,86

Disciplina PRSNO 50 m OSNOVNE ŠKOLE

1. – 4. RAZRED DEČACI

1. Marko Vučenović „J. Popović SM – 58,58

1. – 4. RAZRED DEVOJČICE

Nije bilo prijavljenih

5. – 6. RAZRED DEČACI

1. Aleksandar Živanić „Sv. Sava“ SM – 1:02,41

5 – 6 RAZRED DEVOJČICE

1. Sara Popović „T. V. Lebarnik“ Laćarak 1:08,29

7. – 8. RAZRED DEČACI

1. Aleksa Kopčić „J. J. Zmaj“, SM 43,80
2. Jovan Jokić „Sv. Sava“, SM 44,95
3. Matija Hegediš „J. J. Zmaj“, SM 46,81
4. Kosta Besermenji „J. J. Zmaj“, SM 49,10

7. – 8. RAZRED DEVOJČICE

1. Maša Lukić „B. P. Pinki“ – SM 53,06
2. Tamara Bulat „J. J. Zmaj“ – SM 53,84
3. Jelena Selaković „J. J. Zmaj“ SM – nije startovala

Disciplina PRSNO 100 m SREDNjE ŠKOLE

Dečaci:

1. Luka Golubović Mitrovačka Gimnazija 1:20,50

Devojčice:

Nije bilo prijavljenih

Disciplina LEĐNO 50 m OSNOVNE ŠKOLE

1. – 4. RAZRED DEČACI

1. Bogdan Sapun „J. Popović“ SM – 47,10
2. Vuk Nikitović „J. Popović“ SM – 1:01,93

1. – 4. RAZRED DEVOJČICE

1. Milica Vuković „B. P. Pinki“ SM – 1:06,49

5. – 6. RAZRED DEČACI

1. Ivan Roman „J. Popović“ SM – 44,93

5. – 6. RAZRED DEVOJČICE

1. Anja Nikitović „J. Popović“ SM – 51,59

7. – 8. RAZRED DEČACI

1. Kosta Popov „J. J. Zmaj“ SM – 37,60
2. Srđan Savić „J. J. Zmaj“ Šašinci – 41,06
3. Nikola Filipović „J. J. Zmaj“ SM – 51,17
4. Mihajlo Cvijetić „J. J. Zmaj“ SM – nije startovao

7. – 8. RAZRED DEVOJČICE

Nije bilo prijavljenih

Disciplina LEĐNO 100 m SREDNjE ŠKOLE

Dečaci:

1. Milan Mirnić SMŠ „Draginja Nikšić“ – 1:27,76
2. Stanko Savić Mitrovačka Gimnazija – 1:32,96

Devojčice:

1. Aleksandra Nikolić SMŠ „Draginja Nikšić“ 1:25,63

Disciplina DELFIN 50 m OSNOVNE ŠKOLE

1. – 4. RAZRED DEČACI

Nije bilo prijavljenih

1. – 4. RAZRED DEVOJČICE

1. Sara Gavrilović „J. J. Zmaj“ SM – 1:01,25

5. – 6. RAZRED DEČACI

Nije bilo prijavljenih

5. – 6. RAZRED DEVOJČICE

1. Lana Gavrilović „J. J. Zmaj“ SM – 38,43

7. – 8. RAZRED DEČACI

1. Stevan Sapun „J. Popović“ SM – 30,91
2. Nemanja Antić „B. P. Pinki“ SM – 40,78

7. – 8. RAZRED DEVOJČICE

1. Deana Jelić „Sv. Sava“ SM – 48,02

Disciplina DELFIN 100 m SREDNjE ŠKOLE

Dečaci:

1. Miloš Mirnić SMŠ „Draginja Nikšić“ 1:29,59

Devojčice:

1. Iva Bogdanović Mitrovačka Gimnazija – 1:41,35

Za prva tri najuspešnija takmičara iz svake kategorije i discipline obezbeđene su medalje i diplome.

You May Also Like