Gradsko prvenstvo u plivanju

Sremska Mitrovica – Takmičenje u plivanju je održano u četvrtak 22. septembra 2011. na bazenu Oaza u organizaciji Gradske uprave za obrazovanje kulturu i sport i plivačkog kluba Oaza.

U konkurenciji osnovnih i srednjih škola nastupilo je 103 učenika a najuspešniji su se kvalifikovalimza nastup na Okružnom prvenstvu koje će se održatic u četvrtak 29.septembra 2011.na ovom istom bazenu.

REZULTATI :

Kategorija : 1 – 4 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Kraul

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Stevan Sapun J.Popović 0:38:25
2. Pavle Nićković J.Popović 0:54:31
3. Mihajlo Cvijetić J.J.Zmaj 0:56:50
4. Danilo Durać T.V.Lebarnik 0:58:16
5. Slavoljub Erdeljan J.J.Zmaj 1:01:97
6. Andrej Savić J.J.Zmaj 1:07:90
7. Aleksandar Živanić S.Sava 1:12:39
8. Milan Stanković J.J.Zmaj 1:16:40
9. Bojan Gaća J.J.Zmaj 1:17:37
10. Marko Stanković J.J.Zmaj 1:17:86
11. Nikola Sekulić J.J.Zmaj 1:18:91
12. Ivan Roman J.Popović 1:25:65
13. Marko Dostanić J.J.Zmaj 1:31.63

Kategorija : 5 – 6 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Kraul

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Jovan Bukorac J.J.Zmaj 0:38:04
2. Aleksandar Stević J.Popović 0:42:16
3. Mladen Pavlović B.P.Pinki 0:45:49
4. Branislav Radović J.Popović 0:47:35
5. Nenad Mićanović B.P.Pinki 0:58:34
6. Dimitrije Popović J.J.Zmaj 0:59:56
7. Dejan Golić B.P.Pinki 1:13:10
8. Matija Mitrović S.Sava /
9. Momir Pavlović J.Zmaj /
10. Danijel Mićanović J.Zmaj /

Kategorija : 7 – 8 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Kraul

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Milan Mirnić T.V.Lebarnik 0:33:31
2. Dušan Žilić B.P.Pinki 0:42:25
3. Dalibor Stević J.Popović 0:42:53
4. Dejan Đurić B.P.Pinki 0:42:54
5. Stefan Cundra B.P.Pinki 0:47:03
6. Stefan Mitrović S.Sava 0:51:16
7. Filip Ušćebrta J.J.Zmaj 0:52:50
8. Branko Hidanović J.J.Zmaj 0:54:23
9. Jovan Nedeljković B.P.Pinki 0:57:97
10. Nikola Pavlović J.J.Zmaj /

Kategorija : 1 – 4 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Kraul

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Jelena Selaković J.J.Zmaj 0:47:80
2. Anja Vidović J.J.Zmaj 0:52:56
3. Ivona Mladenović J.J.Zmaj 0:59:77
4. Jelena Nedaković J.J.Zmaj 1:11:88
5. Mia Savić J.Popović 1:42.03

Kategorija : 5 – 6 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Kraul

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Iva Bogdanović S.Sava 0:38:53

Kategorija : 7 – 8 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Kraul

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Dragana Duždević J.Popović 0:34:19
2. Jelena Todorović J.J.Zmaj 0:37:53
3. Ivana Živanić S.Sava 0:42:52
4. Mila Lukić S.Sava 0:49:98
5. Sara Babić S.Sava 0:46:12
6. Anamarija Gavrilović J.J.Zmaj 0:46:14
7. Sanja Đurić J.J.Zmaj 0:58:67

Kategorija : 1 – 4 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Delfin

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Srđan Savić J.J.Zmaj 0:59:59

Kategorija : 5 – 6 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Delfin

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Miloš Mirnić T.V.Lebarnik 0:45:85

Kategorija : 7 – 8 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Delfin

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Nikola Bjelić J.Popović 0:32:36
2. Ivan Jovanović J.Popović 0:35:44

Kategorija : 1 – 4 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Delfin

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Lana Gavrilović J.J.Zmaj 0:55:67
2. Kristina Uzelac J.Popović 1:00:78

Kategorija : 5 – 6 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Delfin

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Dajana Jelić Sveti Sava 0:41:90

Kategorija : 1 – 4 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Prsno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Sava Čulić J.Popović 0:57:03
2. Jovan Savić J.Popović 0:57:25
3. Aleksa Kopčić J.J.Zmaj 0:57:92
4. Jovan Jokić S.Sava 0:59:60
5. Jovan Radmanović J.J.Zmaj 1:03:22
6. Matija Hegediš J.J.Zmaj 1:06:21
7. Mihajlo Marković J.J.Zmaj 1:07:41

Kategorija : 5 – 6 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Prsno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Luka Golubović B.P.Pinki 0:50:71
2. Veljko Stanojčić J.J.Zmaj 1:36:13

Kategorija : 7 – 8 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Prsno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Radovan Čikić D.R.Narod 0:46:23
2. Stefan Selaković J.J.Zmaj 0:47:44
3. Uroš Jović B.P.Pinki 0:51:59
4. Miloš Atarac J.J.Zmaj 1:01:91

Kategorija : 1 – 4 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Prsno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Jovana Puhalić J.J.Zmaj 1:22:65
2. Jovana Maksimović S.Sava 1:23:95
3. Aleksandra Maksimović J.Popović 1:31:42

Kategorija : 5 – 6 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Prsno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Ana Plavšić J.J.Zmaj 0:43:19
2. Anđela Bojić J.J.Zmaj 0:54:41
3. Nastasija Damjanović J.J.Zmaj 0:57:25

Kategorija : 7 – 8 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Prsno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Lena Funduk J.J.Zmaj 0:48:53
2. Nikolina Vučičević S.Sava 0:51:72
3. Kristina Dukarić S.Sava 1:01:97
4. Jelena Mališević B.P.Pinki 1:02:63

Kategorija : 1 – 4 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Leđno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Kosta Popov J.J.Zmaj 0:47:06
2. Jovan Jović J.J.Zmaj 0:56:94

Kategorija : 5 – 6 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Leđno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Stefan Milanović J.Popović 0:49:38
2. Stefan Nešković S.Sava 0:50:43
3. Stanko Savić J.J.Zmaj 0:51:61

Kategorija : 7 – 8 Raz. OŠ
Konkurencija: Muška
Disciplina: Leđno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Vladimir Nedeljković B.P.Pinki 1:01:78

Kategorija : 1 – 4 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Leđno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Deana Jelić S.Sava 0:56:28

Kategorija : 5 – 6 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Leđno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Kristina Simić J.J.Zmaj 0:58:20

Kategorija : 7 – 8 Raz. OŠ
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Leđno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Jelena Petrović J.J.Zmaj 0:48:16

Kategorija : 1 – 4 Raz. S.Š
Konkurencija: Muška
Disciplina: Kraul

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Aleksandar Golić N.Tesla 1:04:97
2. David Grbić M.Gimnazija 1:21:12
3. Igor Pokrajac D.Nikšić 1:40:75
4. Milan Purić D.Nikšić 1:52:13

Kategorija : 1 – 4 Raz. S.Š
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Kraul

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Nevena Uzelac M.Gimnazija 1:36:46
2. Sanja Milanović D.Nikšić 1:58:15

Kategorija : 1 – 4 Raz. S.Š
Konkurencija: Muška
Disciplina: Delfin

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Miloš Starčević M.Gimnazija 1:11:11

Kategorija : 1 – 4 Raz. S.Š
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Delfin

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Milica Lukić 9.Maj 1:26:21
2. Aleksandra Bukorac D.Nikšić 2:17:43

Kategorija : 1 – 4 Raz. S.Š
Konkurencija: Muška
Disciplina: Prsno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Aleksandar Vasić N.Tesla 1:32:15
2. Milan Ćetković N.Tesla 1:37:22

Kategorija : 1 – 4 Raz. S.Š
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Prsno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Selena Ribić M.Gimnazija 1:44:46

Kategorija : 1 – 4 Raz. S.Š
Konkurencija: Muška
Disciplina: Leđno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Danilo Mijonić 9.Maj 1:16:87
2. Aleksandar Gluščević M.Gimnazija 1:24:33
3. Rajko Teodosić 9.Maj 1:47:95

Kategorija : 1 – 4 Raz. S.Š
Konkurencija: Ženska
Disciplina: Leđno

PLASMAN IME I PREZIME ŠKOLA REZULTAT
1. Danica Mijonić M.Gimnazija 1:43:15

You May Also Like