Nagrađeni radovi likovnog konkursa Sirmijumarta

Sremska Mitrovica – Po osnovu likovnog konkursa na temu „Svako dete srećnog lica čuva jedna porodica“, u okviru „Dečje nedelje 2014“, Centar za kulturu „Sirmijumart“ nagradio je i pohvalio sledeće radove:
NAGRAĐENI RADOVI:
1. LUNA NOVAKOVIĆ – I2 OŠ „BOŠKO PALKOVLjEVIĆ PINKI“ Sremska Mitrovica
2. TIJANA GIĆANOV – II 2 OŠ „SVETI SAVA“ Sremska Mitrovica
3. MILICA ROSIĆ- III4 OŠ „ JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ“ Sremska Mitrovica
4. IRENA MALEŠEVIĆ – IV 2 OŠ „BOŠKO PALKOVLjEVIĆ PINKI“ Sremska Mitrovica
5. IRENA VANČIK – V4 OŠ „SVETI SAVA“ Sremska Mitrovica
6. ALEKSANDRA KALAK – VI 2OŠ „SVETI SAVA“ Sremska Mitrovica
7.LANA KONSTANTINOVIĆ – VII4 OŠ „JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ“ Sremska Mitrovica
8.SANDRA LAKETIĆ – VIII2 OŠ „JOVAN POPOVIĆ“ Sremska Mitrovica
9. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Sremska Mitrovica – škola sa najvećim brojem učeničkih radova – 153 rada.

POHVALjENI RADOVI (izloženi):
I RAZRED
1. Anđela Mačkić I1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Milica Nikolić
2. Maša Dobriković I1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Milica Nikolić
3. Jelena Perić I1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Milica Nikolić
4. Nina Mioš I2 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Mila Pavlović
5. Teodora Vidačković I2 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Mila Pavlović
6. Anđela Vasiljević I2 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Mila Pavlović
7. Ognjen Stanojčić I2 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Mila Pavlović
8. Suljić Lazar I2 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Mila Pavlović
9. Nataša Ivanić I2 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Mila Pavlović
II RAZRED
1. Milica Pavlović II1 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Biljana Petrović
2. Robert Kristaj II2 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Branislava Đorđević
3. Lea Ples II4 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Jelena Krstić
4. Teodora Atanasković II3 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učiteljica: Draginja Zukić
III RAZRED
1. Tijana Vislavski III2 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Sanja Uzelac
2. Sara Palinkaš III1 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Kovinka Radekić
3. Ana Popov III1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Olivera Mikloš
4. Milica Radonić III1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. mentor: Olivera Mikloš
5. Teodora Milković III1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Olivera Mikloš
6. Anđela Drinić III1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Olivera Mikloš
7. Andrea Mandić III1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Olivera Mikloš
8. Nataša Bošković III1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Olivera Mikloš
9. Nikola Radmanović III1 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Olivera Mikloš
10. Ema Malešević III2 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učiteljica: Jasmina Šobić
11. Ana Danojlić III2 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učiteljica: Jasmina Šobić
12. Ana Đorđević III2 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učiteljica: Jasmina Šobić
13. Dejana Mandić III2 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učiteljica: Jasmina Šobić
14. Katarina Erkanović III2 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učiteljica: Jasmina Šobić
15. Katarina Vlaović III3 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učiteljica: Marijana Totović
16. Jovana Trninić III4 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Lidija Foks
17. Nađa Čergić III4 OŠ „J.J.Zmaj“ S.M. učitelj: Lidija Foks
IV RAZRED
1. Katarina Živanović IV OŠ „Sveti Sava“
2. Tatjana Rajšić IV OŠ „Sveti Sava“ – Divoš učiteljica: Anđelka Mihailović
3. Nikolina Božić IV3 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Biljana Šterleman
4. Aleksandar Živanić IV3 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Biljana Šterleman
5. Marija Horvat IV3 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Biljana Šterleman
6. Andrijana Jovanović IV3 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Biljana Šterleman
7. Vanja Jenei IV3 OŠ „Sveti Sava“ S.M. učiteljica: Biljana Šterleman
8. Uroš Šarčević IV1 OŠ „J.J.Zmaj“- Martinci učiteljica: Slavica Popović
9. Nikola Šarčević IV1 OŠ „J.J.Zmaj“- Martinci učiteljica: Slavica Popović
10. Borislava Škrbić IV1 OŠ „J.J.Zmaj“- Martinci učiteljica: Slavica Popović
11. Teodora Jokić IV4 OŠ „J.J.Zmaj“ učiteljica: Jelena Korać Nedeljković
12. Teodora Tešanović IV4 OŠ „J.J.Zmaj“ učiteljica: Jelena Korać Nedeljković
13. Jelena Marković IV4 OŠ „J.J.Zmaj“ učiteljica: Jelena Korać Nedeljković
14.Nina Milovanović IV4 OŠ „J.J.Zmaj“ učiteljica: Jelena Korać Nedeljković
15. Dunja Čolak IV2 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Nada Nikšić
16. Stefan Beočanin IV2 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Nada Nikšić
17. Vidosava Radić IV1 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Mirjana Živanović
18. Teodora Lučić IV1 OŠ „B.P.Pinki“ S.M. učiteljica: Mirjana Živanović
V RAZRED
1. Marko Stanković V4 OŠ „J.J.Zmaj“ nastavnik: Predrag Kovačić
2. Nemanja Prodanović V3 OŠ „J.J.Zmaj“ nastavnik: Predrag Kovačić
3. Marija Babić V3 OŠ „J.J.Zmaj“ nastavnik: Predrag Kovačić
4. Ana Kobaš V1 OŠ „J.J.Zmaj“ nastavnik: Voislav Krstić
5. Marijana Aničić V4 OŠ „Sveti Sava“ S.M. nastavnik: Miroslav Cvjetić
6. Ivana Terzić V1 OŠ „Sveti Sava“ S.M. nastavnik: Miroslav Cvjetić
7. Luka Kosijer V1 OŠ „Sveti Sava“ S.M. nastavnik: Miroslav Cvjetić
8. Marija Brnjašević V1 OŠ „Sveti Sava“ S.M. nastavnik: Miroslav Cvjetić
VI RAZRED
1. Jelena Zablaćanski VI1 „Sveti Sava“ S.M. nastavnik: Miroslav Cvjetić
2. Katarina Krnjajić VI3 OŠ „J.J.Zmaj“ nastavnik: Predrag Kovačić
3. Ana Milutinović VI2 OŠ „J.J.Zmaj“ nastavnik: Voislav Krstić
VII RAZRED
1. Tatjana Turudić VII4 OŠ „D.Radosavljević-Narod“-Ravnje profesor: Olja Dunđerski
2. Anastasija Janković VII4 OŠ „Jovan Popović“ S.M. nastavnica: Ljubica Rikić
3. Viktorija Blagojević VII1 ŠOSO „Radivoj Popović“ nastavnik: Ivica Vac
VIII RAZRED
1. Maja Dimitrišin VIII2 OŠ „Jovan Popović“ S.M. nastavnica: Ljubica Rikić
2. Mladen Draganović VIII4 OŠ „Jovan Popović“ S.M. nastavnica: Ljubica Rikić
3. Ana Đaković VIII4 OŠ „Jovan Popović“ S.M. nastavnica: Ljubica Rikić
4. Marija Krpan VIII2 OŠ „Jovan Popović“ S.M. nastavnica: Ljubica Rikić
5. Danijela Rakić VIII2 OŠ „Jovan Popović“ S.M. nastavnica: Ljubica Rikić

Izlozba 001

Izlozba 002

 

 

Izlozba 003

 

 

Nagrađeni i pohvaljeni radovi biće izloženi u ART KLUBU „SIRMIJUMARTA“ 06. i 07. oktobra 2014. godine, a otvaranje izložbe i uručenje nagrada je u ponedeljak 06. oktobra 2014. godine u 12:00 sati.

You May Also Like