Sremska Mitrovica – Danas je počela isplata penzija za drugu polovinu januara 2014. godine za penzionere iz kategorije zaposleni, koji svoje penzije primaju preko tekućih računa, saopšteno je iz Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje.

Povišica penzija od 0,5 odsto predviđena je od 1. aprila 2014. godine.

Možda Vam se svidi i