Sremska Mitrovica – Radnik koji je radio na nadogradnji zgrade u naselju KPD, pao je juče sa skele dok je obavljao svoje poslove kao gradjevinac.
On je pao sa skele juče u popodnevnim satima, a nezvanično radio je na fasadi zgrade. Ekipa hitne pomoći je izašla na teren i radnik je prevezen u Mitrovačku bolnicu. Kako saznajemo iz PU Sremska Mitrovica slučaj je prijavljen nadležnim službama i istraga je u toku.
Nezvanično, radnik nema povrede opasne po život. Nalazi se na intezivnoj nezi.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.Ok