Dragana Tomašević prva u Sloveniji, bacila disk 3 puta preko 60 metara

Od strane Ozon
0 komentari

Sremska Mitrovica – Dragana Tomašević učestvovala je na Internacionalnom mitingu u Novom Mestu u Sloveniji i na ovom takmičenju okitila se zlatnom medaljom.

Dragana je disk tri puta bacila preko 60 metara. Najbolji njen hitac za prvo mesto bio je 60.77 metara.

Druga je bila Slovenka Veronika Domijan sa hicem od 58.27m. Treće mesto osvojila je HrvaticaTolj Marija sa hicem od 50.54m.

„Ne znam zašto me otpisuju, ja imam još puno toga da kažem i pokažem u atletici i spremam se za Evropsko prvenstvo u Berlinu. Mislili su da ću da odustanem, ali neću. Boriću se da podsetim da nisam zaslužila ovaj tretman. Posle učešća na 4 Olimpijade neverovatno mi je da nisam dobila poziv reprezentacije za Mediteranske igre, a donela bi medalju za moju zemlju“, reči su naše najuspšnije srpske atletičarke u bacanju diska.

Piše/foto: Stević Jovica

Možda Vam se svidi i