OK Srem “uskoro“ u polufinalu

Sremska Mitrovica – Odbojkaški savez Vojvodine je objavio listu pobednika svih kvalifikacijskih grupa.U grupi E pored “Srem -a“,nalazi se ekipa “Dinamo Azotara“ I “Novi Sad PP“, a u grupi Ž su “Spartak“ ,“Bački Zmaj’ ‘ i “Vojvodina“. Iz svake grupe u polufinale prolaze dve ekipe, koje je po planu 13.februara. Pobednici polufinalnih utakmica sastaće se u finalu 20.februara.Utakmice polufinala i finala igraju se u SC“Slana bara“, Novi Sad.

JUNIORKE (’93. I mlađe)

* TAKMIČENJE U GRUPAMA (LIGAMA) *

A grupa
1. KORAL-Vršac
2. BANAT-Vršac
3. Dinamo Azotara-Pančevo

01 BANAT – Dinamo Azotara
1:3 (25:23, 20:25, 16:25, 13:25) 74:98
02 KORAL – BANAT
0:3 (13:25, 12:25,13:25) 38:75
03 Dinamo Azotara – KORAL
3:0 (25:18, 25:15, 25:20) 75:53

ZA NASTAVAK TAKMICENJA plasirala se EKIPA: Dinamo Azotara
************************************************** ***************************

B grupa
1. KI -0.230-Kikinda
2. PROLETER-Zrenjanin
3. SPARTAK-Subotica

04 PROLETER – SPARTAK
0:3 (19:25, 16:26, 19:25) 54:75
05 KI 0230 – PROLETER
3:0 (25:20, 25:20, 25:17) 75:57
06 SPARTAK – KI 0.230
3:0 (25:8, 25:13, 25:10) 75:31

ZA NASTAVAK TAKMICENJA plasirala se EKIPA: SPARTAK
************************************************** ***************************
V grupa
1. SREM-S.Mitrovica
2. SLOGA-Čalma
3. OMLADINAC-Novi Banovci

07 SLOGA – OMLADINAC
0:3 (14:25, 15:25, 19:25) 48:75
08 SREM – SLOGA
ČANKOVIĆ 3:0 (25:20, 25:15, 25:5) 75:40
09 OMLADINAC – SREM
0:3 (24:26, 11:25, 25:27) 60:78

ZA NASTAVAK TAKMICENJA plasirala se EKIPA: SREM
************************************************** ***************************

G grupa
1. BAČKI ZMAJ-b.dobre Polje
2. NS Volej TIM – Novi Sad
3. FUTOG VEST-Futog
4. FUTOG-Futog

10 BAČKI ZMAJ – FUTOG
3:0 (25:16, 25:18, 25:20) 75:54
11 NS Volej TIM – FUTOGVEST
3:1 (22:25, 25:22,25:16, 25:21) 97:84
13 FUTOG – FUTOGVEST
3:2 (25:22, 24:26, 16:25, 26:24, 15:11) 106:108
14 BAČKI ZMAJ – NS Volej TIM
3:0 (25:15, 25:15, 25:18) 75:48
15 NS Volej TIM – FUTOG
3:0 (25:20, 25:11, 25:19) 75:50
16 FUTOGVEST – BAČKI ZMAJ
1:3 (13:25, 12:25, 25:20, 12:25) 62:95

ZA NASTAVAK TAKMICENJAplasirao se EKIPA: BAČKI ZMAJ

************************************************** ***************************

D grupa
1. NOVI SAD PIONIR PETROL-N.Sad
2. BEOČIN METAL MATIK-Beocin
3. MLADOST BP – Bački Petrovac
4. MLADOSTI I – Inđija

17 NOVI SAD PP – MLADOST I.
3:0 (25:20, 25:20, 25:13) 75:53
18 BEOČIN MM – MLADOST BP
2:3 (25:20, 23:25, 21:25, 25:23, 12:15) 106:108
19 MLADOST I – MLADOST BP
3:0 (25:10, 25:7, 25:15) 75:32
20 NOVI SAD PP – BEOČIN MM
3:0 (25:2, 25:7, 25:2) 75:14
21 BEOČIN MM – MLADOST I
NIJE ODIGRANO.
22 MLADOST BP – NOVI SAD PP
0:3 (03:25, 10:25, 06:25) 19:75

ZA NASTAVAK TAKMICENJA plasirala se EKIPA: NOVI SAD PP
************************************************** ***************************

Đ grupa
1. VOJVODINA-Novi Sad
2. Varadin BMG GRADNJA – Petrovaradin
3. KLEK – Klek

23 Varadin BMG G. – KLEK
0:3 (13:25, 19:25, 12:26) 44:75
24 VOJVODINA – Varadin
3:0 (25:14, 25:14, 25:16) 75:44
25 KLEK – VOJVODINA
0:3 (23:25, 21:25, 13:25) 57:75

ZA NASTAVAK TAKMICENJA plasirala se EKIPA: VOJVODINA

* DRUGI KRUG * 2011/1/24. – 2011/2/10.

E grupa
1. A – Dinamo A.
2. V – Srem
3. D – Novi Sad PP
Ž grupa
1. B – Spartak
2. G – Bač. Zmaj
3. Đ – Vojvodina

* RASPORED POLUFINALA *
(12/13.2.2010.)

E1-Z2 pobednik susreta (F1) igra finale, a poraženi (P1) za treće mesto
Z1-E2 pobednik susreta (F2) igra finale, a poraženi (P2) za treće mesto

* RASPORED FINALA *
(19/20.2.2010.)

P1-P2 UTAKMICA ZA TREĆE MESTO

F1-F2 UTAKMICA ZA PRVO MESTO

JUNIORI (’92. I mlađi)

* TAKMIČENJE U GRUPAMA (LIGAMA) *

A grupa
1. BORAC-Starčevo
2. GORNJI GRAD-Pančevo
3. PROLETER-Zrenjanin

01 GORNJI GRAD – PROLETER
3:0 (25:18, 25:21, 25:15) 75:54
02 BORAC – GORNJI GRAD BORAC ODUSTAO.
03 PROLETER – BORAC
BORAC ODUSTAO.

ZA NASTAVAK TAKMICENJA PLASIRALE SU SE EKIPE: 1. GORNJI GRAD
2. PROLETER
************************************************** *****

B grupa
1. VRBAS-Vrbas
2. APATIN-Apatin
3. NOVI SAD DDOR-Novi Sad
4. SPARTAK-Subotica

04 VRBAS – SPARTAK
0:3 (21:25, 17:25, 23:25) 61:75
05 APATIN – NOVI SAD DDOR
0:3 (13:25, 16:25, 20:25) 49:50
06 SPARTAK – NOVI SAD DDOR
3:0 (25:22, 25:15, 25:17) 75:54
07 VRBAS – APATIN
3:0 (25:12, 25:14, 25:21) 75:47
08 APATIN – SPARTAK
1:3 (25:23, 20:25, 16:25, 13:25) 74:98
09 NOVI SAD – VRBAS
3:2 (25:11, 25:22, 23:25, 23:25, 15:11) 111:94

ZA NASTAVAK TAKMICENJA PLASIRALE SU SE EKIPE: 1. SPARTAK
2. ZAGREB DDOR
************************************************** *****

V grupa
1. JEDINSTVO-S.Pazova
2. PETROVARADIN-Petrovardinu
3. SREM 2006-S.Mitrovica
4. Sloven-Ruma

10 JEDINSTVO-Slovena
3:1 (25:12, 20:25, 25:19, 25:15) 95:69
11 PETROVARADIN – SREM 2006
3:0 (25:16, 25:8, 25:14) 75:58
12 SLOVENIJU – SREM 2006
1:3 (26:24, 21:25, 18:25, 22:25) 87:99
13 JEDINSTVO – PETROVARADIN
0:3
14 PETROVARADIN – slovenski
3:0 (25:18, 25:20, 25:23) 75:61
15 SREM 2006 – JEDINSTVO
2:3 (25:20, 25:21, 23:25, 14:25, 10:15) 97:106

ZA NASTAVAK TAKMICENJA PLASIRALE SU SE EKIPE: 1. PETROVARADIN
2. JEDINSTVO
************************************************** *****

G grupa
1. RFU-Futog
2. DUNAV volej-Novi Sad
3. NIS VOJVODINA-Novi Sad
4. BOTAFOGO-Novi Sad

16 RFU – BOTAFOGO
BOTAFOGO ODUSTAO
17 DUNAV Volej – NIS VOJVODINA
0:3 (14:25, 10:25, 14:25) 38:75
18 BOTAFOGO – NIS VOJVODINA
BOTAFOGO ODUSTAO
19 RFU – DUNAV Volej
S. 3:0 (25:23, 25:11, 25:20) 75:54
20 DUNAV Volej – BOTAFOGO
BOTAFOGO ODUSTAO
21 NIS VOJVODINA – RFU
3:0 (25:11,25:17,25:16) 75:44

ZA NASTAVAK TAKMICENJA PLASIRALE SU SE EKIPE: 1. NIS VOJVODINA
2. RFU
************************************************** *****

* RASPORED ČETVRTFINALA *

D grupa
1. A -1 Gornji Grad
2. V -1 Petrovaradin
3. A -2 Proleter
4 V -2 Jedinstvo
Đ grupa
1. B -1 Spartak
2. G -1 NIS Vojvodina
3. B -2 Novi Sad
4. G -2 RFU

You May Also Like