29.januara kuglaši Srema otvaraju prolećnu sezonu

Sremska Mitrovica – Utakmicama 12.kola 29.januara nastavlja se kuglaško takmičenje u okviru Prve Vojvođanske lige. Mitrovački „Srem“ će kao domaćin, na kuglani PSC „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici, dočekati ekipu Petrovaradina.
RASPORED – PROLEĆNI DEO PRVENSTVA 2010/2011
I VOJVOĐANSKA LIGA

KOLO DAN DATUM ČAS KUGLANA UTAKMICA GLAVNI SUDIJA
12. nedelja 30.01.2011. 10.00 „SC“ Debeljača SPARTAK – TSK
nedelja 30.01.2011. 16.00 Sport caffe – Bečej BEČEJ – ROTOGRAFIKA
subota 29.01.2011. 16.00 SC „Sajmište“ – Novi Sad 13. MAJ – ADA COMPUTERS
nedelja 30.01.2011. 11.00 „Gagović sport“ – Kljajićevo KORDUN – SLAVIA Vodenik Nenad
subota 29.01.2011. 16.00 SC „Pinki“ – Sr. Mitrovica SREM – PETROVARADIN

13. subota 05.02.2011. 16.00 SC „Pinki“ – Sr. Mitrovica SREM – SPARTAK
nedelja 06.02.2011. 11.00 SPENS – Novi Sad 1-4 PETROVARADIN – KORDUN
nedelja 06.02.2011. 13.00 SC „Slavia“ Kovačica SLAVIA – 13. MAJ
subota 05.02.2011. 16.00 SPENS – Novi Sad 1-4 ADA COMPUTERS – BEČEJ
subota 05.02.2011. 16.00 „Park sportova“ Subotica ROTOGRAFIKA – TSK

14. nedelja 13.02.2011. 10.00 „SC“ Debeljača SPARTAK – ROTOGRAFIKA
nedelja 13.02.2011. 15.00 SC Bačko Gradište TSK – ADA COMPUTERS
nedelja 13.02.2011. 16.00 Sport caffe – Bečej BEČEJ – SLAVIA
subota 12.02.2011. 16.00 SC „Sajmište“ – Novi Sad 13. MAJ – PETROVARADIN
nedelja 13.02.2011. 11.00 „Gagović sport“ – Kljajićevo KORDUN – SREM Mrdak Radoš

15. nedelja 20.02.2011. 11.00 „Gagović sport“ – Kljajićevo KORDUN – SPARTAK Vodenik Nenad
subota 19.02.2011. 16.00 SC „Pinki“ – Sr. Mitrovica SREM – 13. MAJ
nedelja 20.02.2011. 11.00 SPENS – Novi Sad 1-4 PETROVARADIN – BEČEJ
nedelja 20.02.2011. 13.00 SC „Slavia“ Kovačica SLAVIA – TSK
subota 19.02.2011. 16.00 SPENS – Novi Sad 1-4 ADA COMPUTERS – ROTOGRAFIKA

16. nedelja 06.03.2011. 10.00 „SC“ Debeljača SPARTAK – ADA COMPUTERS
subota 05.03.2011. 16.00 „Park sportova“ Subotica ROTOGRAFIKA – SLAVIA
nedelja 06.03.2011. 15.00 SC Bačko Gradište TSK – PETROVARADIN
nedelja 06.03.2011. 16.00 Sport caffe – Bečej BEČEJ – SREM
subota 05.03.2011. 16.00 SC „Sajmište“ – Novi Sad 13. MAJ – KORDUN

17. subota 19.03.2011. 16.00 SC „Sajmište“ – Novi Sad 13. MAJ – SPARTAK
nedelja 20.03.2011. 11.00 „Gagović sport“ – Kljajićevo KORDUN – BEČEJ Ičin Života
subota 19.03.2011. 16.00 SC „Pinki“ – Sr. Mitrovica SREM – TSK
nedelja 20.03.2011. 11.00 SPENS – Novi Sad 1-4 PETROVARADIN – ROTOGRAFIKA
nedelja 20.03.2011. 13.00 SC „Slavia“ Kovačica SLAVIA – ADA COMPUTERS

18. nedelja 27.03.2011. 10.00 „SC“ Debeljača SPARTAK – SLAVIA
subota 26.03.2011. 16.00 SPENS – Novi Sad 1-4 ADA COMPUTERS – PETROVARADIN
subota 26.03.2011. 16.00 „Park sportova“ Subotica ROTOGRAFIKA – SREM
nedelja 27.03.2011. 15.00 SC Bačko Gradište TSK – KORDUN
nedelja 27.03.2011. 16.00 Sport caffe – Bečej BEČEJ – 13. MAJ

Pročitajte još