Zaplenjeno skoro 200 tableta i gelova „kamagra“

Od strane Ozon
0 komentar

Carinici su u saradnji sa policijom prošle nedelje, na izlazu graničnog prelaza Batrovci, zaplenili skoro 200 tableta i gelova „kamagra“ sakrivenih u komandnoj tabli kombija.

Prekršaj je otkriven u „reno masteru“ zrenjaninskih registarskih oznaka kojim su ka Švajcarskoj putovala dvojica srpskih državljana.

Iako su oba putnika na pitanje carinskih službenika da li imaju nešto da prijave odgovorila odrično, kombi je na osnovu analize rizika ipak izdvojen za detaljnu kontrolu.

Tom prilikom su carinici u fabričkoj šupljini komandne table, iza ručice menjača i u kilometar-tabli pronašli sakrivene preparate.

Reč je o lekovima za jačanje potencije – 20 pakovanja sa po 4 tablete „super kamagre“, kao i 16 kutija, od kojih svaka sadrži po 7 oralnih gelova istog proizvođača.

Кrijumčarena roba privremeno je zadržana do okončanja prekršajnog postupka protiv 52-godišnjeg vozača.

Izvor/foto: upravacarina.rs

Možda Vam se svidi i

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik