SREMSKA MITROVICA – Javno komunalno preduzeće obavestilo je građane da će od 1. jula 2026. godine Sektor Gradska čistoća raditi po izmenjenom rasporedu, sa početkom rada u 6 časova.
Zbog ranijeg početka rada ekipa koje odvoze komunalni otpad, građani se mole da kante i posude za otpad iznesu prethodne večeri, kako bi bile spremne za pražnjenje u skladu sa novim rasporedom.
Iz preduzeća apeluju na sva domaćinstva da se pridržavaju novog režima, kako bi odvoz otpada bio obavljen nesmetano i bez kašnjenja.
„Molimo sva domaćinstva da posude sa komunalnim otpadom iznesu prethodne večeri, kako bi bile spremne za pražnjenje u skladu sa novim rasporedom. Hvala na razumevanju i saradnji“, navodi se u obaveštenju.
Novi raspored rada primenjivaće se od 1. jula 2026. godine.