Najavljena isključenja struje za četvrtak: Bez električne energije više naselja i ulica

Od strane Ozon
0 komentari

Zbog planiranih radova na elektroenergetskoj mreži, pojedini potrošači na području Sremske Mitrovice i opštine Šid u četvrtak, 25. juna, privremeno će ostati bez električne energije, saopštila je Elektrodistribucija „Sremska Mitrovica“.

Na teritoriji Grada Sremska Mitrovica bez struje će biti:

Šašinci od 9 do 11.30 časova:

  • Zmaj Jovina 1-47, 2-60 i 66
  • Fruškogorska 1-31, 2-36 i 66
  • Svetozara Miletića 1-25, 2-32
  • Grobljanska 1-19, 2-28

Laćarak od 9 do 9.30 časova:

  • Sremska 67-69
  • Niska 25-49 i 16-36

Martinci od 10 do 10.30 časova:

  • Zmaj Jovina 3-35

Kuzmin od 11 do 11.30 časova:

  • Železnička 3-29 i 4-32

Ležimir od 12 do 12.30 časova:

  • Vikend naselje Banovac 105 i 66
  • Vikend naselje Gaj Kosovac 111-127, 112-126, 158, 159, 190, 229, 238-240 i 66

Na teritoriji opštine Šid bez električne energije će biti:

Bingula od 13 do 13.30 časova:

  • JNA 35-91 i 42-102

Sot od 14 do 14.30 časova:

  • Maršala Tita 39-55 i 40-72
  • Vladimira Nazora 1-9 i 66

Iz Elektrodistribucije napominju da u slučaju nepovoljnih vremenskih uslova radovi mogu biti odloženi, kao i da će, ukoliko budu završeni ranije, struja biti uključena pre predviđenog roka.

Možda Vam se svidi i

Ostavi komentar