SREMSKA MITROVICA – Danas se nastavlja XXIX Moto susret u Sremskoj Mitrovici, a subota donosi najatraktivniji deo programa – defile motociklista kroz grad u 16 časova, kao i večernje koncerte na Hipodromu.
Očekuje se veliki broj bajkera i posetilaca iz cele Srbije i regiona, dok je ulaz na sve sadržaje slobodan.
Defile kroz grad u 16 časova
Jedan od najprepoznatljivijih događaja moto susreta je upravo defile bajkera kroz Sremsku Mitrovicu, koji će danas biti održan u 16 časova.
Kolona motociklista proći će kroz gradske ulice, što svake godine privlači veliki broj građana.
Program tokom dana
Subota je centralni dan manifestacije, pa je za učesnike organizovan i izlet na Zasavicu i Frušku goru, nakon čega sledi povratak na Hipodrom i priprema za večernji program.
Veče uz rok legende
U večernjim satima program se nastavlja koncertima:
- „Sveti gral“ od 19 časova
- YU grupa od 22 časa
Posebnu simboliku daje činjenica da i bend i organizator, MK Srem, ove godine obeležavaju 50 godina postojanja.
Organizatori očekuju veliki broj posetilaca, a ulaz na sve sadržaje je besplatan, što dodatno doprinosi interesovanju za ovaj događaj.