Marija Šerifović priredila spektakl u Šidu pred 8.000 ljudi

Od strane Ozon
0 komentari

ŠID – Pop zvezda Marija Šerifović održala je sinoć nezaboravan koncert u centru Šida, gde je po proceni organizatora prisustvovalo oko 8.000 ljudi. Publika je dočekala Mariju ovacijama koje su odzvanjale gradom, a atmosfera je od prvih taktova bila nabijena pozitivnom energijom.

Na samom početku koncerta, Marija se emotivno obratila okupljenima rečima: „Da vas pitam nešto što danas više niko nikoga ne pita. Kako ste?“ Dodala je i da je prvi put u Šidu, ali da je „oduševljena količinom ljudi“ koji su se okupili da je čuju.

Posebno je istakla trenutak kada je pitala ko u publici nije iz Šida – mnoštvo ruku se podiglo uvis, a jedna majka je doviknula da je vozila čak tri sata sa ćerkom kako bi stigla na koncert.

Šerifovićeva je redom nizala svoje najveće hitove koje je publika horski pratila. Atmosfera je bila gotovo porodična – na binu su stizale kokice, piće i igračke koje je Marija delila sa svojim bendom, dok su emocije i osmesi dominirali tokom celog nastupa.

Deo publike nije uspeo ni da vidi binu, pa su koncert pratili sa obližnjih bilborda, što najbolje govori o interesovanju koje je izazvao njen dolazak u ovaj sremski gradić.

U jednom trenutku, Marija je poručila: „Od početka karijere publika je bila moja najveća ljubav. Sada je to moj sin, ali odmah na drugom mestu ste vi.“ Time je još jednom potvrdila posebnu vezu koju gradi sa svojim obožavaocima.

Koncert u Šidu nije bio samo muzički događaj, već pravo slavlje posvećenosti, emocija i neraskidive veze između umetnice i njene publike.

Možda Vam se svidi i

Ostavi komentar