KK SREM DANAS DOČEKUJE JADRAN

Od strane Ozon
0 komentari

Košarkaši Srema večeras od 19 časova na parketu PSC „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici dočekuju ekipu Jadrana iz Golubinaca u okviru narednog kola prvenstva. Srem ulazi u meč sa jasnim ciljem – da pred domaćom publikom zabeleži novu pobedu i nastavi dobar ritam u sezoni.

Trener i stručni štab računaju na energiju tima i podršku sa tribina, koja je tokom prethodnih utakmica bila važan faktor. Ekipa je kompletna, atmosfera je dobra, a domaći teren dodatno obavezuje na ozbiljan i borben pristup.

Jadran u Sremsku Mitrovicu dolazi motivisan da iznenadi i osvajačkim pristupom pokuša da poremeti plan domaćina, što najavljuje dinamičan i zanimljiv duel.

Očekuje se kvalitetna utakmica sa dosta borbe pod oba koša, a iz KK Srem pozivaju navijače da dođu u što većem broju и пруже подршку екипи.

Utakmica počinje u 19.00 časova u hali PSC „Pinki“.

Možda Vam se svidi i