Sremska Mitrovica – JKP „Komunalije“ iz Sremske Mitrovice objavilo je fotografije koje svedoče o još jednom u nizu incidenata – uništeni toaleti na Gradskoj plaži, što je, kako navode iz preduzeća, postala učestala praksa tokom vikenda.
Na slikama koje su podeljene na zvaničnim kanalima ovog javnog preduzeća vidi se razbacani sadržaj, polomljeni elementi sanitarija i ostaci vandalizma, koji jasno pokazuju da su objekti namerno oštećeni. Ove prostorije su prethodnih godina redovno održavane, a samo za ovu sezonu dodatno su renovirane i pripremljene za letnji period kada plažu posećuje veliki broj građana.



S obzirom na to da se plaža nalazi u centralnoj zoni Sremske Mitrovice i okuplja posetioce svih uzrasta, održavanje higijene i infrastrukture postaje izazov ako se ne poštuje zajednički prostor.
1 komentar
Kamere ,redari , čuvari, Nintel – radi li šta ?