U Novom Kneževcu, u organizaciji AK „Obilić“, održana je „Tiska trka“ na kojoj su nastupili i atletičari AK „Srem“ iz Sremske Mitrovice. Takmičari ovog kluba osvojili su ukupno 11 medalja u različitim kategorijama.



Rezultati mlađih kategorija
Zlatne medalje u svojim trkama osvojili su: Relja Milovanović, Vera Pajić, Teodor Anđušić, Aleksandar Radovanović, Sara Perić i Anja Marčok.
Srebrne medalje pripale su Pavlu Anđušiću i Dei Mataruzi, dok je Anastasija Bogdanović bila trećeplasirana i osvojila bronzu.
Sara Milovanović zauzela je četvrto mesto, a Ena Mataruga se plasirala među prvih deset takmičarki.
Seniori na 5 kilometara
U seniorskim trkama na 5 kilometara trijumfovali su takođe atletičari „Srema“. Danilo Topić je trčao sigurno i u finišu prvi prošao kroz cilj, dok je Aleksandra Kostadinović bila najbrža u ženskoj konkurenciji.
Ukupan učinak
Sa šest zlatnih, dve srebrne i jednom bronzanom medaljom, atletičari „Srema“ ostvarili su značajan uspeh na ovogodišnjoj „Tiskoj trci“.