JKP Komunalije Sremska Mitrovica obezbedilo nove stolice za renovirane ambulante Opšte bolnice

Od strane Ozon
0 komentari

Sremska Mitrovica – Javno komunalno preduzeće „Komunalije“ iz Sremske Mitrovica nedavno je obezbedilo nove stolice za renovirani deo Poliklinike Opšte bolnice Sremska Mitrovica. Stolice su postavljene ispred ambulanti, čime je unapređen rad sa korisnicima bolničkih usluga. Ovaj gest predstavlja značajnu pomoć u funkcionalnosti objekta i poboljšanju uslova za pacijente koji dolaze na preglede.

Bolnicu je posetila Tamara Milković, koordinatorka marketinga i implementacije projekata ovog preduzeća, koja je tom prilikom izjavila:

„Javno Komunalno Preduzeće ‘Komunalije’ Sremska Mitrovica sa velikom željom da pomogne u funkcionisanju naše Opšte bolnice, učestvovalo je u opremanju rekonstruisanih čekaonica, sve u cilju omogućavanja bezbednosti pacijenata. Naše preduzeće uvek rado odgovara na humanitarne akcije, posebno one koje podstiču razvoj naše lokalne zajednice.“

V.d. direktora mitrovačke Opšte bolnice, Vojslav Mirnić, uručio je zahvalnicu preduzeću „Komunalije“ i tom prilikom istakao:

„Kraj godine je prilika da zahvalimo svima koji pomažu rad naše bolnice. Danas želim posebno da se zahvalim JKP ‘Komunalije’ na donaciji u vidu dvosednih i trosednih setova stolica za renovirane ambulante. Reč je o kvalitetnim i udobnim stolicama koje su postavljene ispred Urgentnog prijema, čekaonicama u Radiološkoj službi, ortopedskoj, hirurškoj, urološkoj i anesteziološkoj ambulanti. Koliko je važan kvalitetan medicinski pregled, toliko sada vodimo računa i o komforu i udobnosti za one koji čekaju svoj pregled.“

Direktor Mirnić je takođe najavio da će u narednoj godini biti nastavljen rad na novim poslovima, ulaganjima i donacijama za poboljšanje uslova u Opštoj bolnici, te da je ova donacija samo deo planiranih aktivnosti za dalje unapređenje zdravstvenih usluga u Sremskoj Mitrovici.

Možda Vam se svidi i