Vesti Na gradskoj ligi za vikend “palo” 32 gola! Od strane Ozon 10.04.2023. Od strane Ozon 10.04.2023. 0 komentari 1,1K Sremska Mitrovica – Proteklog vikenda završeno je 14. kolo gradske fudbalske lige. Odigrano je ukupno pet utakmica. Postignuto je čak 32 gola, najveći rezultat bio ja na utakmicama izmedju ekipa Srem i Bosut i Mitros Zasavica. Foto izvor: srbijasport.net ozon mediaSremsremska mitrovicaVesti Podeli 0 FacebookTwitterPinterestEmail Ozon prethodna objava Otvorena izložba “Biblioteke u oku umetnika”. Postavka se može pogledati do 18 aprila sledeća objava Za početak nedelje lepe vesti: U Sremskoj Mitrovici rođene 22 bebe! Možda Vam se svidi i Promocija knjige „Sremska Mitrovica u Drugom svetskom ratu“... 10.06.2026. Od četvrtka zatvoreno uključenje na auto-put ka Beogradu... 10.06.2026. MUP upozorava vozače električnih trotineta: Kazne i do... 10.06.2026. Brioni spremni za sezonu 2026: Završen tehnički prijem,... 10.06.2026. Besplatne audio-knjige za članove Biblioteke „Gligorije Vozarović“ 10.06.2026. Zašto mali festivali postaju veliki hit: Art Front... 10.06.2026. Od danas izmenjen saobraćaj između Sremske Mitrovice i... 10.06.2026. Danas mogući prekidi, slabiji pritisak i zamućenje vode 10.06.2026. Vreli dan pred Mitrovčanima, a zatim stiže veliko... 10.06.2026. U Sremskoj Mitrovici podneto 430 zahteva za jednokratnu... 09.06.2026.