Ekonomska škola “9. maj” domaćin Republičkog takmičenja iz poslovne ekonomije

Od strane Ozon
0 komentar

Ekonomska škola „9. maj“ bila je domaćin Republičkog takmičenja iz poslovne ekonomije i to zahvaljujući uspehu učenice te škole Nikoline Nenadović, koja je bila najbolja na prošlogodišnjem takmičenju.

Direktor Ekonomske škole “9. maj” Novica Novaković povodom takmičenja rekao je: “Mi smo danas domaćini republičkog takmičenja iz poslovne ekonomije, zahvaljujući našoj učenici Nikolini Nenadović i njenoj mentorki Zori Beader, koji su prošle godine pobedili na republičkom takmičenju. Nadam se da će ovo biti dobar dan, takmičarski, da će takmičenje biti uspešno i da će sa sobom poneti lepe utiske iz naše škole i Sremske Mitrovice. Hteo bih jos da zahvalim mentorima, koji još imaju entuzijazma, snage, energije da spremaju đake i hvala im na tome što dovode decu. Deci bi poručio da su već pobednici, oni su mladi ljudi koji će relativno brzo donositi veoma bitne odluke i rukovoditi gradom, zemljom ili gde ih život odvede. Zahvalio bi se i fakultetima koji su pomogli da se takmičenje održi, pre svega Ekonomski fakultet iz Beograda i njihov profesor Dragoljub Paunović koji je sastavljao zadatke, Univerzitet Singidunum, MEF i Fakultet tehničkih nauka”. rekao je direktor Novaković.


Možda Vam se svidi i