RUKOMETAŠICE SREMA ČETIRI KOLA PRE KRAJA PRVENSTVA PRVE NA TABELI

Od strane Ozon
0 komentar

Proteklog vikenda rukometašice Srema pobedile su u osamnaestom kolu Super B ženske rukometne lige Srbije ekipu “Zaječar 1949“ i to na njihovom terenu rezultatom 30:23.

Ovom pobedom naše rukometašice trenutno zauzimaju prvo mesto na tabeli četiri kola pre kraja prvenstva. Čak pet ekipa bori se za ulazak u Super A ligu. Trenutni poredak je sledeći:

1 — Srem — 25 bodova2 — Kikinda — 243 — Pančevo — 234 — Mladi Radnik — 235 — Radnički BG — 21

Ekipe koje u stopu prate Srem imaju po jednu utakmicu manje odigranu tako da će završnica ovog takmičenja biti izuzetno neizvesna.Dve prvoplasirane ekipe na tabeli ulaze u viši rang takmičenja pa našoj ekipi želimo mnogo sreće na narednim utakmicama.U narednom kolu Srem na svom terenu dočekuje „Radnički BG“.

Utakmica će se igrati u nedelju 17. aprila u 17.00.Ulaz je slobodan pa pozivamo sve ljubitelje sporta da dođu u halu „Pinki“ da damo podršku našoj ekipi koja ima velike izglede da se plasira u našu najelitniju rukometnu ligu.

Možda Vam se svidi i